» Poradna » Windows (a jiné OS)

Rozmazané programy na Win 10

Zdravím, mám ntb Acer Aspire V 15 Nitro. Už cca 3 roky a mám rozmazané programy. Udělal jsem reinstal win (myslel jsem, že se to zlepší a dodával jsem ssd), ale ani h...o. Celkem mě štve, je to 100x stejné téma, ale já za ty 3 roky zkusil snad všechno. Nějaký nápad? Děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

Navštivte očního lékaře.

Také se doporučuje vyčistit display / displej.

Na ploše pravým - nastavení zobrazení a změň Měřítko a rozložení. Howg

Také by se mohl tazatel podívat (už před těmi 3 roky), zda má nastaveno nativní rozlišení displeje.

Zvolit nativni rozliseni displaye. A pak samozrejme zkalibrovat ClearType.

Já mám počítač nový (Acer Swift 3), problém mám podobný. Rozlišení displeje je zkontrolováno a ClearType je taky zkalibrován. Nejedná se o ikony na ploše ani o základní programy, zostřila se okna při nastavování programů, ale např. právě nainstalovaný Subtitle Edit 3.5.11 je pořád stejný, ta grafika prostě neodpovídá, je to rozmazané.