» Poradna » Mobily

Rozlišení v YouTube aplikaci pro Android

Zdravím.Po nové aktualizaci yt aplikace, ve které je možné vybrat rozlišení, mám problém právě s tímto výběrem. V nabídce se mi zobrazují pouze možnosti: 240p a 360p, ale ostatní rozlišení nejsou vůbec k dispozici. Pokud má někdo řešení budu rád za každou radu. Děkuji

Odpovědi na otázku

A jaké rozlišení displaye má tvůj mobil?

rozlišení je 960 x 540je to Zopo ZP780

To je na HD tak trochu málo.

jn ale tak třeba kdyby tam bylo aspoň těch 480p.

Root. A v build.prop nastavit versi na 4.4.2 pak restart a jedes na 480p. Pred 3 min jsem to udelal na evolveo xtraphone 4.5 dvbt

tak aspoň doufám že mi to nebrickne

fajne, už můžu nastavit i lepší kvalitu, mockrát díky za radu