» Poradna » Programy

Rozjede muj notebook TF2 ?

dobrý den rad bych se zeptal jestly by muj notebook rozjet TF2 bez lagu na min. požadavky muj ntb: : 2gb ram Procesor: Intel Atom N550 s frekvencí 1,5 GHz 1 MB L2 Cache 2 jádra, 4 thready Max TDP: 8,5 W Intel Graphics Media Accelerator 3150 Až 256 MB celkové pamětiDěkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Jj, já jedu na podobným na max.

Co to zkusit? TF je je Free to play.Jinak se obávám že až 256MB je málo. A nejen RAM, ale i CPU a Grafika je slabá - myslím, že ti to nepůjde.A zkus zapracovat na tvém vyjadřování, to je hrůza.