» Poradna » Programy

Rozhraní není zaregistrováno

Zdravím odborníky,koupili jsme si TV kartu do PC a při instalaci mi to hlásí: "An installation support file could not be installed. Rozhraní není zaregistrováno"Nevím, co s tím Díky za pomoc.

Odpovědi na otázku

Stáhněte příslušné ovladače z netu.

To jsem samozřejmě udělala, nepomohlo.Dnes to manžel nevydržel a zajel do obchodu, kde nám notebook prodali - řekli, že se tam hádá něco lenováckého, že to prakticky nemá řešení - ale spustili to přes něco jiného - nebyla jsem u toho, proto nedokáži přesně popsat, ale manžel je spokojený a o to mi šlo