Rozdíly mezi procesory

Dobrý den, potřebuji poradit jaké jsou rozdíly mezi procesorem a RAM smartphonu, tabletu, stolního počítače a notebooku. Nevíte někdo? předem děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Najdi si co je CPU s architekturou ARM a x86 a zjistíš tím nejvíc. Nebo i u vás nejede google? Specifikace těch cpu jsou jasně dané...

schválne, aké rozdiely by si tipoval ty sám? stačí použiť sedliacky rozum a na rozdiely prídeš aj sám.čo konkrétne ťa zaujíma?

No myslím že "Kateřina" nebude tipovat ani zjišťovat nic "sám"...... :)

aha pardon.. ten detail som si nevšimol :)