» Poradna » Programy

Rozdelenie hdd cez spravcu diskov

chcel by som si rodzelit disk, no rozmyslam ci mam nahodit partition magic, alebo, docital som sa zevraj sa to da aj cez spravcu diskov vo windowse.. co odporucate?

Odpovědi na otázku

Práce s disky - zásadně mimo OS z boot media!!!

no dobre, takze mam nabootovat z win7 instalacneho dvd, ten ma hodi na instalaciu, a tam kde bude volba diskov, tak co urobit? lebo moznost rozsirit, som pozeral,mam sivu... to by som musel zrusit tuto particiu kde mam win,aby som mal oddiel bez mena a az potom sa mi s nim da pracovat...

Ale ty přece nechceš nic instalovat!!! Tak proč bys bootoval instalačku Windows proboha!!Nabootuj nějaký nástroj pro práci s disky/oddíly (ADD, GParted, Minitooll ....ap.) Tam už si s diskem uděláš co chceš - žádná možnost zašedlá nebude.

aha dobre, a napisete mi este ze preco je to takto lepsie?

Když půjdeš na operaci, taky tě napřed uspí - pracovat s disky/oddíly na kterých běží systém - to je nejlepší cesta jak to podělat - přijít o data!

aha, pravda,,, a taky svetovo znamy a uznavany partition magic? ci aj ten moze lahko narobit habaduru?