» Poradna » Počítačové sítě

Router usb

Ahoj mám dotaz nevíte jestli když tohle http://postovnezdarma.cz/adapter-usb-a-samice-rj45... píchnu do wifi roteru ktetej nemá usb konektory budu na to moct připojit tiskárnu nebo disk??? Díky

Odpovědi na otázku

ne

Ano, budete to moci propojit, ale reálně to nebude fungovat, protože tato zařízení nejsou určena ke komunikaci se sítí. Je to učené na propojení s adslviz. Can be used to connect a USB ADSL modem to router with an RJ45 socket

Připojit to budeš moct, ale fungovat ti to nebude. Router na to nemá software.