» Poradna » Mobily

Root Android

Ahoj mám problém s rootnutím mobilu pres kingo root nebo superuser vždy když to rootuji napise failed to root nebo error code a teamwim mi nejde stahnout protoże tam v tom lustu není moje zařízeni. Nemá s tímhle někdo zkušenost nebo typ ?

Odpovědi na otázku

Nejprve nám musíš prozradit, jaký máš telefon, neboť svou křišťálovou kouli jsem si rozbil a objednal si novou u kouzelníka Pokustona a ještě nedorazila.Ještě můžeš zkusit na Obchodu Play najít Framaroot a zkusit to přes něj, ale pochybuju, že to půjde.

Vissionbook p55 lte android 6 2gb ram, zkusím

Jo, tak to jsi měl vysypat rovnou, tenhle telefon totiž pochází od CZ výrobce a automatický to znamená, že to nemá skoro nikde podporu.Ještě si můžeš zkusit najít root telefonu Oukitel U7 Plus, což je přesná kopie tohohle telefonu.

proč si lidi kupujou něco takového když za stejné peníze mohou mít třeba asus nebo xiaomi?

To je velmi inteligentní otázka. Proč si lisi kupují BMW (které se vyrábí třeba v Mexiku), když mohou mít za ty peníze GM (vyrobený v Evropě)? Nebo proč si lidi kupují Audi, kdfyž za ty peníze mohou mít 10 aut různých značek? Že by proto, že chtěli prostě Audi? ....

Tak to neni, u znacek co jsi psal, si za vyssi cenu kupujes prave tu znacku, (kvalitu, nebo aspon zdani kvality a nebo prestiz). v tomto pripade nic takoveho neziskava. Maximalne pocit vyjimecnosti, ze ma neco, co na celem svete ma jen par jinych lidi. To muze byt fajn pocit, ale plati za to jistou dan prave v tom, ze mu s tim vlastne nema kdo pomoct..

Zdání kvality? Jakože každý už dneska ví, že auta v racionálních cenových relacích všech značek stojí dneska za úplné hovno, protože smyslem už dávno není ohromit zákazníka kvalitou, ale maximalizovat zisky, tak zaplatím za auto velmi podobných charakteristik 2x tolik, abych měl "zdání kvality"? To už snad ani né Ale s tím pocitem vyjímečnosti bych určitě souhlasil, jsou dneska na světě takoví blbci

problém je že ten telefon není 2x levnější... on je naprosto stejně drahý jako shodně vybavené modely od asusu/xiaomi. jinak pokud máš dojem, že například Dacia nebo Hyundai dělají stejně kvalitní auta jako třeba Honda nebo Audi, pak jsi hodně mimo. Je prava že i u ověřených značek jde kvalita sériové produkce bohužel dolů, ale pořád tam ten rozdíl je a to velmi výrazný. Zda to stojí za onen cenový rozdíl je už na posouzení každého individuálního kupujícího, to si musí každý rozhodnout sám. Každopádně nepatří to do této debaty protože mezi těmi telefony cenový rozdíl není. Takže kupuješ Dacii za cenu Hondy

Mno, tak jako s telátkem prostě Problém není v tom že ten telefon co si vybral tazatel není 2x levnější, problém je v tom, že ty nechápeš, že on si chtěl koupit tenhle, tak si koupil tenhle. Kdyby chtěl Xiaomi, tak by si taky nekoupil Asus ale Xiaomi ... to už bys snad pochopit mohl Já nemám dojem že Dacia nebo Hiundai dělají stejně kvalitní auta jako třeba Audi, už třeba jenom proto že budeš dost těžko hledat ve stejné cenové relaci auta uvedených značek. Nebo ty víš o nějakém Audi co bys pořídil za 120k jako Dacii? A néé, nemyslím "přitaženou ze šrotplacu z Německa", myslím novou samozřejmě. Takže tady jsi taky mimoň ..."Takže kupuješ Dacii za cenu Hondy" ... a tím si se historicky znemožnil definitivně Bravo ... Prosimtě, projeď si jen tak letmo kde se co vyrábí, z čeho a kolik to stojí, abys byl alespoň trošku v obraze a pak zase něco srandovního napiš

je to k pláči ale zkusím ti to vysvětlit ještě jednou.podstata problému: koupil šunt který stojí však naprosto stejně jako kvalitní výrobek se shodnými parametry. Takže to odpovídá tomu že někdo prodává Dacie za cenu Audi/Hondy. Ten příměr s auty jsi přitáhl ty, je samozřejmě nesmyslný, protože nikdo Dacie za cenu Hondy neprodává - v mobilním byznysu se to ale děje, protože cena jeho telefonu je cca 3k a za to samé pořídíš obdobný značkový přístroj >> takže tohle si koupí leda blázen nebo neznalý.odpovídat nemusíš, pokud to stále nechápeš, už to ti to stejně znovu vysvětlovat nebudu.

Ano, máš pravdu, jsi k pláči A Ty, mi hlavně fakt už nic nevysvětluj

špatné srovnání.... pokud to tedy chceš napasovat na pochybné výrobce ještě pochybnějších zařízení které srovnávám s ověřenými značkami. Správná analogie by byla, proč si lidi kupují auto od neznámé čínské firmy která existuje asi 2 roky, když mohou mít za naprosto stejné peníze auto ve stejné třídě a se stejnou výbavou od renomovaného a lety ověřeného výrobce? protože když koukáš na tu zmiňovanou čínskou nádheru, nemá oproti stejně drahým telefonům třeba od toho asusu nebo xiamovi VŮBEC NIC navíc (leda nějaký malware přímo od výrobce:)) . Ještě bych pochopil že se lidi chytnou na nějaké technické parametry a nízkou ceny, ale ten telefon ani papírově nic lepšího nemá. koupí si to leda šílenec, nebo někdo naprosto neznalý.

Nejde

up

down

A aky je dovod Root-u?Jedine, co by som riesil je Unlock bootloader, instalaciu TWRP a skusit dat AOSP alebo Cyanogen (za predpokladu, ze aspon nieco z menovaneho nejaky sikovny clovek spravil, co je silne nepravdepodobne, nakolko sa jedna o model, ktorych sa na svete predalo mozno 1000ks :) )

Nelze. Tvůj mobil má nulovou podporu. Od Androidu 6.0 a výš jde root jenom: odemknout bootloader,flash TWRP a flash SuperSU. Ani jedno není pro tvůj telefon dostupné.

Mne sa nechcelo to googlit za neho, ale dakujem za neho :D

Ale jde to, stačí si zajít na forum XDA či použít Google.

Přesně tak Ono tady to funguje tak: Když zdejší, po bohu nejlepší "hacker" na něco nesežene idiotfest, blbuvzdorně napsaný návod někde na Androidforu (to je mekka zdejších ROOTovačů), tak to prostě nejde. A pak je ještě další skupinka trotlů a ti telefon, který z výše uvedených důvodů "nejde" rootnout, automaticky označí za špatný, za šmejd (Dacia, že jo kosta ... a né vlastně, Ty to víš že je to šmejd, bo jsi ho "testoval" - rozuměl, očumoval na Aukru - pro školní časopis určitě). Až tady ten výkvět pochopí, že když něco neumí, tak to ještě nutně nemusí znamenat že to nejde (protože každý přístroj s Androidem musí jít rootnout už z principu) , tak tady bude hned veseleji

no sice ten telefon rootnout neumím, ale podařilo se mi jej skoro uplně zprovoznit po tovarnim resetu a vymazání všech ůčtů google..(což by u telefonu z druhé ruky, u androidu 7 nemělo jít,když je původní majitel debil a udělá tovární reset,aniž by předtím odstranil google ucty) původní ucet google jsem nepotřeboval,ale hlavu ano. jediné co nefunguje je synchronizace se servery googlu, kterou z principu nepoužívám. Z telefonu mělo být těžítko a šlape jako divej. a pak že to nejde..