» Poradna » Web a internet

Rodiče a hry

je mi teprve 14 ale hrala jsem takovou hru nezalezi jakou...a tata protoze rozumi pocitacum mi ji nak zablokoval pres nejaky firewaal nebo tak neco neite jak to odblokovat nebo zrusit??? predem diky za odpovedi

Odpovědi na otázku

Tak místo hraní koukej na porno

Táta ví, co dělá. Ty to také budeš vědět, až budeš na jeho místě.

o jakou hru se jedna ?

dobre

Zkus ho nejak premluvit at ti tu hru povoli :)

ok zkusim

Ne přemluvit, ale je potřeba si dohodnout pravidla, které budeš dodržovat. Blokování čehokoliv se nedělá bezdůvodně. Důvodů je obvykle víc - trávíš u té hry víc času než je zdrávo, zhoršení ve škole, ...

Matematika a fyzika je na tom podobně jako jazyk český?! Pak jedině správně!