» Poradna » Notebooky

Rezim v letadle

Ahoj,na novém ntb s win 8.1 pro se mi aktivoval režim letadlo a nejde vypnout. Ikonka on/off je seda - neaktivní. Restart nepomůže. V systému mam jediný ucet s admin pravami. Nevíte někdo co stim, prosím? Nedá se tato funkce nekde zakázat? Předem dekuji za rady. Jura

Odpovědi na otázku

Taj to veliky problem s tim nic nenadelas leda cekat az se zase sam deaktivuje.

No spíš si myslím že máš Windows 8 a ne Windows 8.1 - v 8,1 už je to standardně u wifi sítí ve Win 8 skus to co je v odkazuhttp://www.yac.mx/cs/pc-tech-tips/windows/h...

Mám win 8.1 pro, jsem si jistý. Děkuji za radu, ale stejně jak je sedy/neaktivni tlačitko pro on/off režimu V letadle, tak jsou neaktivní tlačítka pro wifi a bluetooth. PC, mám 4 týdny a asi ty nepovedené okna preinstaluji, nebo se vrátim k 7.Jura

A máš vôbec zapnutý WiFi adaptér? Pretože ak nie je aktívne WiFi a spolu s ním BT - adatpér je vypnutý.Niektoré NB majú ešte prepínač WiFi adaptéru (mechanický).