» Poradna » Notebooky

Režim spánku

Ahoj,vím že už to tady bylo mnohokrát, ale stejně jsem nikde nenašel řešení. Mám Dell Inspiro 15R a v něm windows 8.1, když zapnu režim spánku tak do něj bez problémů přejde ale jakmile ho chci probudit tak se objeví jenom černá obrazovka a tím to zkončí.Díky

Odpovědi na otázku

Máte nainstalované špatné ovladače grafické karty, které nejsou pravděpodobně kompatibilní s Windows 8.1 .Ovladače musíte samozřejmě stahovat výhradně ze stránek výrobce notebooku čili zde http://www.dell.com/support/home/us/en/04/pro... , ale nevím jestli máte zrovna modelovou řadu 5520 nebo nějakou jinou.

Díky, zkusím to. Mám 5537

Ano takže zde http://www.dell.com/support/home/us/en/04/pro... . Hlavně ovladače pro video a chipset.

Mám ten samý problém, jen mám Dell Latitude E6420 ...A vše mám správně stažené a do hybernace či spánku to přejde hned ale probudit to nejde.Jen tmavá obrazovka a podsvícení HD nad klávesnicí přestane svítit a nic se neděje.Nainstalovány mám WIN 7 Profesional 64 Bit .Díky za pomocSlávek