Restartování PC

Dobrý den, pořád se mi dokola restartuje počítač vůbec netuším co s tím, odinstaloval sem antivir a než sem stihl stáhnout nový, tak se mi tohle začalo dít :(

Odpovědi na otázku

V nouzovém režimu také? http://goo.gl/4bA6j4

Teď se mi vypíná monitor... Po chvíli mi to napíše ,,no signal"

No nazdar bazar...Přeinstaluj. Pokud nepomůže, jedná se o HW závadu >> servis, popř. popelnice.

Nemůže to být tím, že jsem odinstaloval ten antivir?

Odinstalace SW běžně nemůže způsobit takové "potíže".

Z osobní zkušenosti můžu říct, že může. U mě to byl Avast free antivirus - součást nějakého ovladače od Avastu, už si přesně nepamatuji, je to cca 2 roky zpátky.

A jak jste to vyřešil? :o

Nejaké distro live cd/usb Ubuntu, test HW z externého média.

Tak sem přišel na příčinu... Když se my hne malinko zdroj tak se to restartne co s tím? :(

Kup si novy zdroj, ten co tam je uz pomaly konci...

Už je to ok, sundal jsem ho profoukl a znovu nasadil a pořádně dotahl šrouby a je to ok.