» Poradna » Mobily

Reproduktory genius sp-hf 500a

Prosím o zkušenosti s reproduktory genius sp-hf 500a.

Odpovědi na otázku

Cau . Ja jsem presne tenhle typ repro koupil pouzité na aukru za 450Kč.chtel jsem je k notebooku a fakt jsem byl úzase jak mohou skvele hrát bedny za cca 800kč noví.Fakt doporučuji , samozřejmě nevím k čemu je budeš používat.

Dík za zkušenost.Repro budu používat k počítači.Staré již přestaly sloužit,tak chci alespoň dvoupásmové.Občas si poslechnu i ňejakou hudbu z internetu,občas použiji i sluchátka,tak potřebuji i sluchátkový vstup.Reproduktory i na základě tvého doporučení koupím.

Tezko rict, najdi si nejakou recenzi. Problem je ze cast lidu ti proste rekne ze se k tomu ani vyjadrovat nebude, druha pulka ze vetsi sunt neni. Ber to s rezervou, pokud nemas nejake zazracne sluch a nemas moznost neceho lepsiho, tak ti to treba moc vadit nebude, pri nejhorsim je hodis oknem. V dane cenne tezko neco poradit, sunt je to vsechno.Pocite s tim ze to nebude zadne buuuum, buuuuuum, na to ty male repracky namaj, na druhou stranu levne suby driv dunej nez hraj.Klidne je kup, za dane prachy je to prast jak uhod. Genius neni nejhorsi.Pokud by prasule byly, tak snad nejake microlab, jsou defakto dva rozumne modely. Pak se okolo 3k daji koupit studiove repro. https://kytary.cz/samson-media-one-bt3/HN14... nejlevnejsiObecne neprodavaj uplne sunt, jakoze to v tride sunt je, ale mensi nez to co se prodava v pc a kolikrat i hifi tride.PS: Je to na tobe zda a budes poslouchat x let nejakou silenost nebo treba i pockas a pujdes do neceho okolo 3k ve stereu. Pokud neni tak holt ber.Obecne je to boj, repro pod 5" tak nebasuji a resi se to subem, u 5" uz je to u vkusu a u 8" uz sum defakto neni potreba.K pc rozumne max 5", 8" je sice super, ale u studiaku se da pocitat ze jedna bedna snese v zatezi 100w a to je leda na ohluchnuti. Hlavne se 8" nejak dava od 2m a nesedi se od nich pul metru.Na poslech kolikrat hraji ruzne komunisticke tesly a spol, cert vem ze reprak je z papiru a ze to neni in, hravaj kolikrat hodne pekne.

Dík za odborný názor.Tyto repro použiji k počítači.Současné reproduktory vypověděly službu,tak jsem chtěl dvoupásmové,občas poslechnu nějakou muziku z internetu.Tip na studiové repro se mi bude do budoucna hodit.CHci si časem pořídit něco na kvalitní poslech hudby.

No asi budou hrat. Hodnotit je nema cenu, pokud je sneses, tak neres. Jsou to repro pro nenarocneho uzivatele, kterej neni zhyckane necim lepsim.Pokud je vule a prachy, tak bych volil studiove repro, ty co se prodavaj v setu od cca 2k navrch te u pc nezklamou. Jit do jednotlivych a drzsich beden nema cenu, vykon nevyuzijes, potrebuji jine kable. Rozdil mezi tema geniusama bude v tom ze studiky pustis na jejich papirove realne vykon a ony nejen ze rvou, ale je tomu i rozumet, nechrastej.Geniusy budou klidne i nejak rvat, ale bude to jen rev, detajl se ztrati.Ja bral mackie cr5bt, s ohledem na cenu bych ti doporucil https://kytaary.cz/samson-media-one-bt3/HN14... https://kytary.cz/mackie-cr3/HN152861/

Na tu cenu se to poslouchat i da (hry a dalsi ozvuceni PC, jako hlavni zdroj poslechu hudby bych to nechtel). Hlavnim problemem je, ze geniusky mivaji mizerne osazeni a tak toho moc nevydrzi.