» Poradna » Mobily

Repráky na metal

Zdravim. Rád bych si koupil repráky na kterých bych převážně poslouchal metal. Jde mi hlavně o čistý zvuk, basy a středy. Jelikož do toho mikrofonu fakt řvou, tak bych potřeboval aby nechrčel. Cena by byla do 2000Kč. Možná to není optimal cena, bohužel jsem takto omezen. Zkrátka co nejlepší repráky do té ceny. Pokud to přesáhně nějakou tu stovku, tak se nic neděje. :)Děkuji.

Odpovědi na otázku

Neznám za tu cenu a vůbec nepíšeš jaký máš zesilovač.

Žádný.

Tak potom si za ty penize kupte dva listky na nejaky koncert.Protoze uveritelna repra + zesilovac za ty penize fakt neporidite.Starsi (tak do peti let) vuz F1 za 15.50CZK byste nechtel? :o)

Možná myslí šustidla k počítači.PS: A od kdy nejsou v metalu výšky?

Pardon, na to jsem zapomněl. Ano, jde o repráky do počítače, zapomněl jsem to napsat. Pokoj je velký 6x4 metrů, takže opravdu nepotřebuju repro za 10 tisíc.

Logitech Speaker System Z623http://www.alza.cz/logitech-z-623-d189432.htmje mi líto, osobně jiné levnější otestované nemám.

Já to mám řešeno starší mikrověží a k ní starší dvoupásmovky Tesla.

Tak "mentál" a "čistý" zvuk je poněkud podivné přání.

Dobrý metal je v podstatě vážná hudba.

Do 2000 nic na pořádný poslech muziky není (opravdu čistý zvuk, v celém pásmu "čitelný"...). Musel bys hodně přitlačit, min. 10x tolik (straší kousky by 20-30 tisíc mohly být i včetně donrého zesáku, ten udělá taky hodně).

Nějak tak zhruba na zvuk jaký požaduješ:http://hudba.bazos.cz/inzerat/44575721/Reprobed... http://www.ebay.com/itm/AMPLIFICATEUR-DE-PUIS... 2000 je opravbu nic.

Ty, jako fanoušek metalu a tvrdé muziky. Představ si situaci, že by třeba Metallica ozvučila svůj koncert chrastítky Logitech nebo Genius.Uznej sám - to by bylo fakt lepší se zastřelit!!!

Ach jo, hele pokud máš dobrou zvukovku můžeš to udělat jako já, normálně píchni zvuk do věže (já Technics) nebo mám i levnější Philips a je to. Taková řešení mají zcela jiné repro než jakákoliv hračka na Alze k PC. Můžeš si pochopitelně koupit i samostatný zesilovač a nějaké lepší bedýnky 2.0, ale pod 10 litrů to nebude.

Ok, uznávám, že za 2000Kč se nepořídí čistý zvuk. Řeknu to takhle... nejsem moc náročný posluchač, jen chci něco co by mi dobře zahrálo. :)Cenu. zvedám na 3000 Kč, snad se už něco najde. :DCo třeba tyhle? http://reprosoustavy-reproduktory.heureka.cz/trust-tytan-2_1-speaker-set/nebohttp://www.czc.cz/trust-gxt-638-2-1/152923/...

Za tyto penize bude rouzmnejsi poridit kvalitni sluchatka. Repro proste za tyto penize kvalitni nebude. Budes potrebovat desetinasobek, aby to melo cenu.

Koss PRO/4AAAT (doživotní)http://www.alza.cz/sluchatka-koss-pro-4aaat-... za tu cenu výborná neboKoss UR/55 (doživotní)http://www.alza.cz/koss-ur-55-dozivotni-d297... vynikající jak na poslech a příposlech neboKoss SB/40 (doživotní)http://www.alza.cz/koss-sb-40-sluchatka-d472... dobrý zvuk výborná ke hrám, dobře sedí.

Jestli chceš za ty peníze kvalitní zvuk, tak se vkašli na repráky a kup si za ty prachy sluchátka. Za 3 litry už budou solidní a ještě nebudeš rušit okolí. Akorát budeš po čase hluchej

Hluchotu potvrzuji, "dobrovolníci" na kterých jsem prováděl experimenty jsou již "hluší" jako pařez.

Trust je jedna ze značek, od které bych nic nekoupil.Co si vzpomínám, tak u repro Modecom nějaké řady 60 byl podle majitelů celkem slušný zvuk. Ale je to pár lez zpět.

TRUST. Tak to je jako Sencor něco ti povím.Měl jsem za 8 kilo sluchátka z Tesca. Po chvíli hraní začal tlouct R reprák a nakonec odešlo zcela regulování hlasitosti, výpadky L/R na denním pořádku. Začalo to smrdět lepením a tím jsem po vrácení (a rychlé dohodě po právní poradě) s touto "organizací" skočil.

Za pár korun odkup na technických službách dva sudy na odpadky (plechové). Vlož do nich Génius za 300 stovky a máš kvalitní superbas po celém byte

do 2000 Kč? Aha,takže holt normální 2.1 aktivní repráky k PC. Slušně prý za tu cenu hrajou Philips SPA5300http://reprosoustavy-reproduktory.heureka.cz/philips-spa5300/a díky subwooferu ty basy nebudou úplně tupé...případně zkusit možná něco od Geniusu nebo Creative, Logitech...

Šel bych na AUKRO koupil zesilovač Transiwatt a k němu nějaké třípásma Tesla, nebo Elektronika Praha a za tu cenu máš o pár tříd lepší aparaturu, než novou za 6000 Kč

Genius 5.1, je tam pořádný subwoofer a jsou ze dřeva. Kdysi stály 5000, když byly uvedené na trh, teď se dají sehnat za 2000, ale asi už to není dřevo ale plast

Fuj, že je tam subwoofer a jsou ze dřeva ještě vůbec, ale vůbec nic neznamená. Žádné takové malinké levné počítačové takybedny se nedají považovat za kvalitní bedny na muzkiku, pokud chce člověk opravdu dobrý zvuk (ani nemusí být vyloženě HighEnd). Opravdu dobré bedny ani žádný subwoofer nepotřebují, mnozí (hlavně mladí) by se divili jak dokáží basovat pořádné 1+0 bedny. A takové slušné starší bedny se dají koupit i do 10 000, ona kvalita zvuku, cena nových 5000 malinkých počítačových bedýnek nejde dohromady.

a k čemu je mu na hudbu 5.1?

Ne tak na to jsem změnil názor, slyšel jsem z 5ti beden hrát stereo parádně, na tu cenu té sestavy fakt dobré. Ale to rozhodně nebyla nějaká počítačová pidisetavička, ale ten člověk hudbu opravdu zná a slyší, navybíral starší kousky beden, přední od jiné firmy než zadní (jde to vyvážit) a zadní jsou regulérní pořádné bedny použitelné samotné i jen jako 2+0. Přední dvě bedny sloupy, zadní menší na stojanu. To je ale jiná liga, k tomu i staší dost dobrý zesák...rozhodně ne nějaké "takybedny" 5+1 za 2000 na hudbu. Ale pokud člověk neslyší a neví jak dokáží hrát basy z pořádných 2+0...

tak já třeba vím, že by mi asi stačila nějaká 2.1 sestava. Na prostorový zvuk moc nejsem, poslouchám akorát hudbu a prostory mé pracovny jsou natolik malé, že nestojí za to tam cpáš klasický zesík a bedny.Jinak jsem už měl možnost v jedné posluchárně slyšet aktivní (aspoň myslím) reprosoustavu Bose tvořeno větším množstvím malých repráčků - kostiček odhadem 20x20x20 cm a Subwooferu velikosti standardního PC case. Dotyčný na tom pustil nějakou vážnou hudbu a nám spadla čelist, jak to bylo slušné... Ale radši ani nechci vědět, co to stálo...

Jo o Bose jsem slyšel, ale hrát jsem je neslyšel. Jinakl ten dotyčný s těmi bednami jen nahnal zvuk, samotné přední bedny nehrály špatně, ale něco jim chybělo, tak to prostě poskládal a dostal z toho celku neuvěřitelně dobrý zvuk. Ale člověk musí vědět co dělá. Jinak jsem zastánce spíš pořádených 2+0, maximálně 2+1 beden, klidně starší kousky, ty byly navíc poctivé a dají se sehnat za zajímavé ceny.