» Poradna » O Živě.cz

Reklama

Redakce Zive.cz,mohl byste mi, prosim vas, nekdo vysvetlit, proc se nam tu zobrazuji reklamy na sex shop? Videl jsem tu uz mnoho, ale tohle uz je trochu moc.

Odpovědi na otázku

Nemůžou a mam stejný problém. Nebo mně je to jedno, ale ať si laskavě uvědomí že tady jsou i ty děcka. Protože jejich články o dalších 15 stránkách vložených moc dospělých nečte.

Jasne decka na internetu, kde je ke stazeni ci koukani ledacos, rozhodi reklama na sex shop.Jen by me zajimalo jak to s tema reklamama delate, je tu vidim ted aktualne pouze jednu na nejmenovanz PC e-shop. I tu bych mohl odfiltrovat, ale sem na to linej. Zas tak me to nezatezuje.

s tými reklamami to už prehanaju. su doslovne úplne všade a k tomu presne ako vyššie spominaš aj sex shop. pripomina mi to weby s akože vtipnými obrázkami ktoré sa živia pomocou instagramu a nasledneho presmerovania na ich stránky ked si chceš pozrieť cely obrazok. No možno aj tam je menej reklam ako tu... Toto už dávno nie je seriózny web ale web na vytahovanie penazi.

Já nevím, co se divíš. Kvalita webu jde do háje, články o 10 kapitolách nikdo nečte, a protože jim jde především o prachy, tak už je jim jedno jaký reklamy to budou.

Ony tu někde nějaké jsou? Soráč, ale já to mám naprosto čisté. (donastavený ublock, Ghostery, se zákazem všeho, anonymní prohlížení, zakázaná historie, cookies třžetích stran rovněž a běžné cookies se vymažou hned po skončení běhu prohlížeče.)

"Mám nastavených x hovadin a pak se tu přiznám, že kradu. To jsem já, inteligentní zlodějíček krajkonoš."

Lukasi, uděláš líp, když se budeš řídit příslovím: Mlčeti zlato! Když neumíš mluvit k věci, buď raději zticha, jenom dokazuješ, že jsi větší blbec, než jsme doufali.

Já tu jen dávám tvou charakteristiku, ale chápu, že pro pravdu se každý zlobí. Za pár měsíců po tobě ani pes neštěkne, protože budeš konečně tam, kde máš být 10 let! Ve vězení!

Jdi se léčit! Ale asi už je pozdě. Bezplatné bydlení mi slibuješ už hafo let a pořád nic.

A v cem je problem? Je to legitimni byznys? Je. Zobrazuji explicitni obrazky? Ne. Tim padem to neni nic proti nicemu.

1 reklama je z jiného serveru , reklamní farem2 reklama je taková jakou si inzerent zaplatí3 reklama je personalizovaná. Tedy pokud někdo s vašim počítače, prohlížečem, adresou atd.... ...prohlížel stránky s erotickým\porno obsahem nabízí to následně patřičnou reklamu.Hledejte chvilku novou ledničku budou Vám to pak zas x měsíců nabízed ledničky.

Ta reklama je personalizovaná nějak pofidérně. Nikdy nelezu na porno z daného browseru a s přihlášením a ani se nezajímám o šmuky, co tu ta reklama nabízí. Na web sexshopu jsem snad ještě nevlezl. Takže buď je to "personalizované" podle IP, takže mne to smíchalo s dalšími uživateli ze stejné IP, nebo to není personalizované vůbec. Každopádně pochybuju, že taková reklama je nějak moc účinná, krom toho, že spoustu lidí znechutí.Jeden čas to tu cpalo nějaký AsianDate - seznamku s asiatkami, pak zas nějaké Ukrajinky - ne že bych nelezl na asijské servery, ale spíš takové, které ukazují obnažené tak leda mikročipy a polovodiče Ta reklama je mnohem hůř cílená, než reklamní bannery z malých webovek typu estranky ap. (nevím, kdo je dodavatel bannerů - možná přes Google) kde mi to skutečně dávalo reklamy na některé konkrétní zboží z Ebay či DX, které jsem si svého času prohlížel.

personalisovana reklama vypada uplne jinak, tady je vsechno, jenom ne to, co jsem navstevoval

V pravém sloupci máte odkaz na redakci a formulář Napište nám.

O pol noci tam bol obrý pen*s.

myslíš jako španělsky "El péro brutale" či vietnamsky "Kokoto giganto"?

CZECH NEWS CENTER |  | Microsoft Windows 7 Chrome 67.0.3396.99

S reklamou to je trochu složitější. Ne všechno, co na Živě vidíte, jde přes naše obchodníky stylem, kdy konkrétní klient objednává konkrétní reklamu. Takové reklamy jsou pro nás nejdůležitější, mají vždy prioritu v zobrazování, ale není jich tolik, aby dokázaly obsadit celou kapacitu webu (reklamní pozice × zobrazení). Takže když není obsazeno, do pozic se načte reklama z o stupeň nižší vrstvy. Když není, jde se níž k dalším vrstvám. To už jsou situace, kdy existuje smlouva s provozovatelem reklamního systému, ale už se úplně neřeší jednotlivé reklamy. Trochu ano, dají se domluvit/nastavit omezení, banlisty. Je tady CPEX, síť Googlu, Seznamu, eTarget, další reklamní sítě... Co do nich teče, úplně neovlivníme. My za redakci vůbec, ale ani naši obchodníci.Reklamu, o které píšete, jsem neviděl. Když tak můžete někdy poslat obrázek, zkusím u našeho obchodu zjistit, jak se k nám dostala (ideální by byl i kód této reklamy). Obecně ale může jít o cílení podle zájmu chování, případně o cílení na konkrétní skupinu. Anebo třeba máte v počítači nějaký virus, který obsah reklamních pozic nahrazuje svou vlastní síti. Tomu by odpovídaly ty dívky z Asie a Ukrajiny. Takovou reklamu sítě, se kterými spolupracujeme, na web nepustí.

Když oni slepe veří, že Defender v desítkách je ochrání ode všeho zlého ( amen). Nemusí chodit na takové stránky. stačí vadný odkaz.Když jsem chodil na net v knihovne, pár let tomu, meli to mít ošetřené, ale i tak detské oddelení museli být ve střehu.Porno previti prolezou všude.

Palo: Ne já opravdu nevěřím že mě defender ochrání od všeho. Já nevěřím ani avastu protože ten mě zase ochrání od soukromí mých osobních dat... Takže ono při procházení webu stačí vlastnit mozek a občas se dívat na ty vyskakovací řádky vlevo dole a nebo zabezpečení vlevo nahoře (zkrátka umět se orientovat v rozhraní a zabezpečení webu)... A navíc já občas ten komp čistě přeinstaluju takže i kdyby ten vir prolezl tak s stejně dlouho neuživí. A také vím co v PC mám takže když se dívám na vytížení PC a je tam nějaký soubor nebo program nebo cokoliv jiného o čem nevím z čeho to pochází, tak to zastavím prověřím a popřípadě (když zjistím že je to nepotřebné a nesouvisí na tom chod systému) smažu. Takže tak.

To je sice hezké, že něco zivě ovlivnit nemůže, ale proč neovlivňuje i to, co ovlivnit může?Psal jsem tu o nastavení https u webu v profilu (Váš web - Zadejte adresu svého webu. Odkaz se zobrazí u vašich příspěvků v diskuzi.)https://www.zive.cz/poradna/jak-nastavit-na-z... Proč jej stále nemůžu nastavit na https?????😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣

Tady máte screen: https://ctrlv.cz/8iVA

CZECH NEWS CENTER |  | Microsoft Windows 7 Chrome 67.0.3396.99

Z diskuze s obchodníky: Potřebují screen zdrojového kódu, úplně ideálně s částí FCID, která jim řekne, jaký to je zdroj. Sex reklama by už teď měla být zablokovaná, ale asi se tam pořád někdo snaží dostat.

CZECH NEWS CENTER |  | Microsoft Windows 7 Chrome 67.0.3396.99

Z další diskuze s obchodníky: Reklamy jsme už objevili. Kolegové se trochu brání úplně je stáhnout, protože na Živě fungují Zatím jsme se dohodli, že zúžíme časový interval, kdy se zobrazují, od půlnoci do 6 h ráno.

Pro mne za mne si tam klidně nacpěte co chcete! Když je někdo idiot a neumí si to svinstvo zablokovat, tak holt smůla. Jenom jsem zvědav, co se bude dít, až inzerentům jednou konečně dojde, že platit za reklamu je jen zbytečné plýtvání penězi.

Hlavně, že to umíš zablokovat ty, ideálně 20 nástrojama přes sebe, aby to nefungovalo vůbec.

Nějak jsem si nevšiml, že by mi počítač nefungoval. S tvým mozkem je to mnohem horší, pokud v hlavě ještě nějaký máš, podle toho, co tu z tebe padá bych to viděl na pochcanou zapařenou slámu.

Není to už stejné, jako byste je stáhli? Nebo je tady pro inzerenty významná návštěvnost od 24 do 6?

Návštěvníci všech webů se dělí na chytré a hloupé. Chytří reklamy zablokují, protože vědí, že to jediný efektivní způsob, jak se jich zbavit. (informační hodnota těchto splašků je prakticky nulová), No a ti hloupí se, zbytečně, rozčilují. Pokud vím, že mi k čemukoli lezou děti, je preventivní zablokování všech reklam jediná, skutečně účinná, možnost.

Ty bys udělal nejlíp, když by ses na net nepřipojoval vůbec, protože ty tvoje moudra, to je jedna velká tragikomedie.

Neboj, už pro tebe jedou. Dostaneš prášky, pár skotských střiků a zase bude dobře. A mříže na okně tvého pokoje, s klikou jen zvenčí, už jsou také vyměněné.