» Poradna » Web a internet

Reklama

Dobrý den,potřeboval bych pomoci. Používám Google Chrome a pokaždé když rozkliknu jakoukoli internetovou stránku tak mi místo požadováné stránky naskočí internetová stránka z reklamou. Vždycky se musím vrátit zpět a kliknout znova a reklama mi nenaskočí. Nenaistaloval jsem žádné nové programy a a každé navrhované rozšíření pro chrom odmítám.Děkuji za případné rady.

Odpovědi na otázku

vypada, ze mas zavirovany pocitac, bylo by dobre vse odstranit, napr pomoci MBAM https://downloads.malwarebytes.org/file/mbam_current/

díky moc pomohlo

OnlineESET, MBAM, ADW a když nezabere obnov ho ze zálohy (bitová kopie). Máš-li disky WD / Seagate jistě využíváš jejich programů.Ale před obnovou to vem i LiveLinuxem (antivir zabudovaný v něm) a projeď to. (doporučuju hlavně ten linux, jelikož win system spí a linux virus / malwar nenapadne, takže nebude se nijak skrývatt a proto máš větší šanci jej odhalit)