» Poradna » Web a internet

Reklama na boko strany, antivirus blokuje nacteni stranky

Zdravim! Mam problem s nacitanim urcitych stranek... Najela jsem na jeden anglicky portal se slevovymi kupony a pocitac mi zacal delat blbosti. V prvni rade mi vyskoci nove okno, kde se mi nabizi dotaznik s urcitou vyhrou a hlas pani nebo pana mi to vsechno hlasite vysvetluje... Kupon jsem si koupila na mem IPadu, ale nemuzu ho vyuzit. Potrebuju nahrat a vytisknout fotky z pocitace, ale antivirak mi to blokuje a doporucuje mi opustit stranku. Navic vpravo na boku vyskakuji reklamy na BonPrix nebo jine obchody s hadrama, na jejichz strankach jsem nikdy nebyla. Jsou to jine reklamy nez na jake jsem zvykla na webovych strankach. Jsou skoro odshora dolu a zakryvaji stranku. Nabehnou tam, az po nacteni stranky...Mela jsem stejny problem asi pred dvema lety. Kdyz jsem se ptala kluka, co mi to opravoval, nerekl mi poradne nic, jen ze mi prehodil vsechno do cestiny, o coz jsem nezadala... Podle vseho resetoval cely pocitac...Jsem laik, pocitacum nerozumim. Myslela jsem, ze jsem predtim mela spatny antivirak (McAfee), ted mi to ale udelalo zase s jinym (BullGuard). IPad mi jede normalne i na tech strankach, tak nevim, jestli je chyba jen v pocitaci nebo mam bordel i v IPadu, ale nic mi to neukazuje, protoze tam nemam antivirak. Bydlim v Anglii a je tady hodne obchodu, kde opravuji pocitace. Jsou to ale lidi, kterym neduveruju a protoze pouzivam internetove bankovnictvi a platim kartou pres internet, nerada bych jim pocitac davala do rukou... Dekuju za jakoukoliv radu, ktera pomuze! :)

Odpovědi na otázku

MalwareBytes, ADW + online eset.

Dekuju za odpoved, ale ja tem zkratkam vubec nerozumim... :/

zadej do "www.google.cz" (po jedne z tech zkratek) kdyz tak jdi na "www.forum.viry.cz"

Dekuju

zrušit kreditku, zrušit ipad, zručit počítač, chodit do banky osobně, platit v hotovosti, IT se vyhýbat, zavřít se doma, nevylézat, hlavně s nikým nemluvit

Nevím, co je to za stránku. Možností je několik a lze je zkombinovat. Např. dočasně nainstalovat příslušný Blocker, Sandboxie a v něm stránku spustit při dočasně vypnutém AV. Také je možno naistalovat free verzi změny VPN, např. http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/bezpecn... a po akci vypnout nebo odinstalovat- program při surfování upozorní na závadnou stránku.BullGuard je paranoidní jako McAfee anebo SpyHunter, stačí je vypnout a občas nechat zkontrolovat OS.

Dik za odpoved. Jen jsem trochu zmatena z tech zkratek (VPN, OS). Stranka, po ktere mi zacal pocitac vyvadet, je wowcher.co.uk. Pak mi to blokuje stranku na fotky truprint.co.uk. Udelala jsem fotku, ale nemuzu ji tu nikde vlozit...

Jde o agresívní reklamu obchodních společností na slevu bez možnosti vypnutí- wowcher.co.uk po otevření vystaví tablo k registraci či přihlášení a poté umožní listování anebo odchod bez možnosti listování. Druhý web sice umožní vypnutí tabla, ale vyžaduje rovněž přihlášení nebo registraci. Oba jsou jinak nezávadné.OS- operační systém, např. Win7VPN- dočasná virtuální změna proxy a nahrazení jinou IP adresou k ochraně uživatele (např. z Francie)

Dekuji za vysvetleni, zkusim s tim neco udelat...

Pokud je nežádoucí dočasně vypnout AV, je lépe přejít na stránky jiné umožňující uživateli seznámení s obsahem bez vydírání.ADW [(Adware, který uživateli zobrazuje reklamní sdělení může narušovat jeho soukromí. Mezi takový malware patří panely nástrojů do prohlížeče, instalační programy nabízející instalaci více produktů, rušivé nebo podvodné aplikace, bezplatné verze komerčních produktů zobrazující reklamy a jiný software financovaný z reklam. Jako potenciálně škodlivé mohou být klasifikovány také některé hackerské nástroje či nástroje pro vyhledávání rizik, jelikož je mohou zneužívat útočníci. Patří mezi ně například nástroje pro odhalování hesel)].Každý lepší AV a tedy i BullGuards agresívní reklamu jako Adware blokuje v rámci PUM, PUP, PUPs, ..~ rámcově zvané potencionálně nebezpečné modifikace, které do OS vsadí modifikaci o velikosti několika set kilobajtů a ta jen čeká na vhodný čas.

Ted jsem zjistila, ze mi nejdou poradne zadne stranky... Kdyz najedu na seznam, muzu si procist hlavni stranku a email. Kdyz chci precist zpravu na Novinkach na seznamu, antivir mi to blokuje. Dokonce i tady na strankach mi naskakuji dalsi okna reklam a pak mi to antivirak blokne :(

Ted jsem zjistila, ze mi nejedou poradne zadne stranky. Kdyz najedu na seznam.cz, muzu si procist hlavni stranku a email. Pokud uz chci cist urcitou zpravu napr. Z Novinky.cz, antivir mi to blokuje. Dokonce i na techto strankach (zive.cz) mi naskakuji dalsi okna reklam. Na pocitaci mi ale bez problemu jede youtube...

Který OS používáš a jaký prohlížeč máš jako hlavní? (např. W7 + IE11?). Co specialista udělal s předešlým nastavením se nedovíme (pokud to nevypsal na účtenku), ale při resetu na češtinu smazal i předešlou konfiguraci (složka OldWindows na C disku- otevření přes Win+E, je vidět? Klidně ji smaž, staré data už nejsou k využití).AV BullGuard by měl mít volbu vypnutí Internet Security Toolbaru (ten zřejmě brzdí načítání stránek) a volbu úrovně reakčnosti (nízká-střední-vysoká) i volbu vypnutí automatické blokace-likvidace zjištěných podezřelých komponent; stačí úroveň střední a volba u PUP vypnout anebo nechat provést po dotázání (je to "taková Blokace vyskakovacích oken"); každý AV je nutné nastavit dle své potřeby, tj. zkrotit, aby si nedělal co chce.Jako kontrolní alternativu prohlížeče lze dočasně zkusit Operu, event. samostatný BING (Opera mi otevře stránky v režimu, který IE jinak nedovolí).Co na zkoušku vypnout BullGuard, nainstalovat free AV Ad-Aware bez Security Toolbaru a provést kompletní kontrolu? (http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/antivir... ), hlídací lišty bez úpravy filtrů blokují kdeco a navíc zpomalují načítání !!Jinak doporučuji free startup pro volbu, úpravu časového pořadí startování či zákaz automatického startu jednotlivých programů, viz. http://www.r2.com.au/page/products/dl/startup-... místo používaného příkazu msconfig.exe pro zákaz souběžného startu některých programů.

Po provedené kontrole Antivirem pořídit snímky popisovaných chyb, ty lze poslat k dočasnému uložení na některý z níže uvedených serwerů a zde uvést odkaz k otevření:- http://postimage.org/-http://www.swmag.cz/508/rajce-net-misto-pro-v... Také bude vhodné vyčištění od balastu spuštěním Windows nástroje Vyčištění disku (cleanmgr.exe).

Asi je to ztráta času radit, pokud nezná uživatelské základy a pojmy. Jde zřejmě o netechnický typ a její myšlenkový způsob "obsluhy" neznáme, rovněž neznáme obsah prohlížeče událostí, výpis chyb a event. i ze složky Dump při události BSOD, která zřejmě byla.Využívání nápovědy přes F1 zřejmě také není pro ni samozřejmost a Manuál k jejímu PC je snad ke stažení; prozatím nikdo z výrobců nenabízí samoregulační a samopravný stroj pro "pohodlné či málo nadané uživatele" uživatele, spíše se jim doporučí některý z komunitních stránek anebo on-line služba nebo zapojení se do Team Vieweru a samozřejmě placený servis.

Dekuju, uz mi to jde. Stahla jsem si nejaky malware z netu a program to vycistil...

Hodit počítač do ekulí, zavřít okna i dveře a jít na procházku.

 | ChromeOS Chrome 50.0.2661.79

pri pouzivani McAfee je dost mozne ze je zavireny pocitac.Stiahnut si ADWcleaner, Malwarebytes a spustit.Ten BullGuard tiez nevyzera moc doveryhodne.Popripade dohodnut sa z nieky znamym nech sa pripoji cez teamviewer.

Dekuju

Servis,čistá instalace Windows,NEpoužívat MacAfee,používat AdBIock,nechodit na stránky s blbostma jako jste popisovala. Doporučuji vypnout internetové bankovnictví. PC s Malwarem a bankovnictví není dobrá kombinace.

dobrý deň,Predovšetkým ponúkam pôžičky vo výške 3 000 až 10 000 000 eur každej osobe, ktorá je schopná splácať úroky s nízkou úrokovou sadzbou vo výške 2,20% ročne. Sme jednotlivci, ktorí prijímajú a poskytujú vážne osobné pôžičky a potrebujú malé podniky.Moja ponuka je vážna, budete ju môcť realizovať prostredníctvom konania, ktoré je právnym postupom poskytovania úveru medzi jednotlivcami.Kontaktujte ma a dajte mi vedieť, koľko peňazí chcete požičať.Moja e-mailová adresa je: caron.philippe390@gmail.com