Regulace otáček ventilátoru

Dobrý den, existuje nějaký program, který by dokázal upravovat rychlosti ventilátorů? potřebuju něco softwaroveho, ve skrini uz nemam misto. Děkuji

Odpovědi na otázku

hodně, MSI Afterburner, SPeedFan - ten je asi nejlepsi, EVGA Precision atd atd

Záleží hlavně na desce a použitých větracích. Deska musí regulaci umět a rozumět si se speedfanem (je fakt nejlepší). A větráky by měly být s PWM, protože málokterá deska dnes umí napěťovou regulaci pro obyčejné větráky. Takže jaká je deska a jaké jsou tam větráky?

Ano, hardware na základní desce, regulační soustava jaksi bez akčního členu neexistuje, a BIOS základní desky.Více ventilátorů neznamená lepší chlazení, často méně je více.

Si rob pr*del s plasteliny."ve skrini uz nemam misto""Jedná se o tento notebook"