» Poradna » Ostatní

Registrace do diskusí pod články

Asi týden se pokouším zaregistrovat na Živě,s 2 výsledky -Omlouváme se, ale zadaná e-mailová adresa je již v Klubu zaregistrována.
-Tato přezdívka je již obsazena.
Já prostě nemám čas sedět u toho rok a nechat si ze sebe dělat cvoka.
Tolik pro redakci.

Odpovědi na otázku

Tak neseď a vymysli něco, co není registrované, totéž s heslem.

a že si cvoka urobil zo seba teraz, ti nevadí ?

Nevadí.

to víš no, všechny běžný jména jsou už holt obsazený... nejvíc se mi při různých registracích osvědčuje kombinace jména a nějakého čísla...

Tak mi jméno prošlo,už mi to i napsalo že mailová adresa je již registrována,ať zvolím jinou,dal jsem už 3,aktivační mail nikde...
No,vizitka jak prase.

Ruku na srdce:OPRAVDU se potřebuješ registrovat?Co ti to přinese?Je to úplně na hovno.

Někdy se dost dozvíš od chytřejších v diskusi pod články.
Taková Lama nejsem,jsem registrován leckde,ale toto je síla.