» Poradna » Mobily

Reflow lcd invertoru v troube

Zdravím, mnozi z vas uz urcite slyseli o zapekani zakl. Desek a gk v troube. Sam sem takhle opravil stary compaq pressario se studenakem na gpu. Ale zajima me, co pri stejnem procesu udela ivertor z lcd televize. Respektive jak se zachovaji trafa pro napajeni ccfl trubic. Hrozi nejake nebezpeci? Prikladam foto invertoru, diky za kazdy nazor. http://i.ebayimg.com/00/s/MTA2NlgxNjAw/z/tnoAA... $_3.JPG

Odpovědi na otázku

Fotka úžasná.....-----------------------------------Pokud je na invertoru studeňák, zapečení může pomoci. A pokud ne, stejně to vyhodíš tak jako tak....

Za fotku se omlouvam. No invertor uz je z trouby venku a viditelne se nic nestalo, tak uvidime az ho zapojim. Podezreni na studenak mam, protoze po lehkem prohrati horkovzduskou tv 14 dni bezela, uvidme co ted, stejne to ale asi dopadne tak ze sezenu invertor novy.

Upeč celou televizi, bude to jistější. ☻

Pokud jsi ho „neupekl“ pomazaný tavidlem a nevypájel jsi z něj kondíky, tak stejně dlouho nepojede.