» Poradna » Mobily

Razer kraken pro = Sony Xperia X8

Zdravím,mám již lehce postarší telefon (již zmíněný Sony Xperia X8), a když připojím sluchátka (Razer kraken pro) pouhým jackem, tak nefungují tak jak by měly (zvuk divně chrčí apod.). Ovšem když je do svého mobilu připojím s adaptérem na mikrofon + audio, tak fungují zcela normálně. V tom by nebyl problém, ale vadí mi že táhnu za sebou 3,3m kabel. Nevíte náhodou jak takový problém vyřešit? Ať už kratším adaptérem, applikací do telefonu, či jinou vychytávkou?

Odpovědi na otázku

na Ebay se daj za pár šupů koupit krátké adaptéry - podle mne potřebuješ něco jako tohle:3.5mm Stereo 4-POLE Plug to MIC microphone Headset earphone Jack Audio Adapterhttp://www.ebay.com/itm/g-3-5mm-Stereo-4-POLE... za necelých 50 Kč a doprava zdarma jen si to zkontroluj, zda ten konektor je stejný jako u handsfree, cos dostal k telefonu.(1x) 3.5mm (4 Position-TRRS) Male Plug(2x) 3.5mm (3 Position-TRS) Female Jacks (1 for Mic, 1 for Headset)Specifically for headsets with mic capability