Raspberry Pi3

Zdravím, prosím o pomoc, po výměně sd karty v raspberry, přestal fungovat internet.Do sítě se připojí buď kabelem nebo po wifi, ale nemám přístup k internetu. Budu moc rád za každou radu.

Odpovědi na otázku

Po prezuti auta na zimni kola mi prestalo jet. Cim to je?

Cosa tyka auta tak ti pravdepodobne zamrzol benzin. Zmen cerpaciu stanicu alebo dolievaj do benzinu zmes proti zamrzaniu. Co sa tyka rpi tak tam mas distribuciu ktora ma problem s pripojenim k netu. Pouzi tu istu ktora je na povodnej karte.

Na obou použitých sd kartách je naistalován raspbian. Když tam vrátím původní kartu, internet stále nefunguje. Po opakované reinstalaci na nové kartě taky nefunguje. Omlouvám se že nejsem konkrétnější, ale nevím jak to popsat, vůbec nevím čím to může být. Prostě po tom co jsem tam vložil klonovanou kartu přestal fungovat internet. Wifi vidí sítě ke kterým je možné se připojit....Když se připojím kabelem tak dostanu nějakou ip adresu, ale nemám přístup k internetu.

Co presne znamena nejde.Nejde ani ping www.google.czping 216.58.214.227alebo len v prehliadaci.co ping na tvoj router.Ale moze to byt aj tak ako pise jakub.michalek

Spravne, tiez by bolo vhodne zacat tym, ze preveri, ci ma spravne nastavenia IP, Masky, GW a DNS.

Jaké používáš distro? Jestli Raspbian, tak zřejmě nejsi sám, protože já jsem na tom podobně. Vypadá to na nějakou chybku, ale nevím...