Ram v teto desce nejde, proč?

Zdravim, koupil sem si novou pamět ram, že vylepším svuj počítač.Ram tato http://interlink.tsbohemia.cz/kingston-ddr2-4gb-400mhz-... Desku mám tutohttp://www.gigabyte.us/products/product-page.aspxa procesor AMD Athlon 64 X2 3800+Chyba je že počítač s novou pamětí nenaběhne, jen se roztočí větráky a bliká ledka hardisku. Obrazovka jen černá ani se neprobudí s pohotovostního režimu.Mám tam 1x 1GB a 1x 2GB celkem tedy 3GB. když sem je vyndal a dal tu novou tak jak už sem psal to nenaběhne. Když dám staré zpět tak jedu normálně.Tuším že sem nakoupil špatně, ale kterou koupit. Chtěl bych v idealnim případě mít stávající 2Gb + novou 4GB = celkem 6GB.

Odpovědi na otázku

A těch tajemných třech písmenek: "ECC" jste si nepovšiml, že? Natož abyste tušil, co to je. Koupit paměti bez těch třech písmenek, kdyby to byla deska od Asusu, pak by ty paměti pravděpodobně fungovaly - řadič v CPU podporuje ECC paměti.

Je to jednoduché. Ve specifikacích u desky je psána podpora DDR2-1066/800/667/533, zatímco ty máš ještě pomalejší DDR2-400 a to už desce nestačí. Navíc jsi zcela zbytečně počídil ECC paměť (ale to by při vhodné frekvenci nevadilo).Ale největším problémem je, že pokud je to opravdu typ KVR400D2D4R3/4G, jak je psáno na té stránce TS Bohemia, tak paměť není Unbuffered, ale Registered a to nemůže s běžnou deskou fungovat (bez ohledu na frekvenci).http://www.kingston.com/datasheets/kvr400d2d4r3_4...

za 1. ECCza 2. Support for DDR2 1066/800/667/533 MHz memory modules; DDR2 1066 is supported with combination of AM3/ AM2+ processors and qualified memory modules, please refer "Memory Support List" for detail memory support information. za 3. je to high nebo low-density?

Moc děkuji pánové za odpovědi. Myslel sem si, že levně pořídím pamět za cca 1200, ale poputuje zpátky k nim. Koukal sem co bych koupil místo ní a moc možností tedy nemám. zůstanu u svých 3GB a holt budu šetřit na novej počítač.ECC je u všech 4GB modulu co bohemka nabízí.Ještě jednou díky za pomoc,ani jsem tak vyčerpávající odpovědi nečekal.

Problém není ani tak ECC, ale to, že jsou buffered. Mají je špatně označené.