» Poradna » Notebooky

Ram kompatibilita

Ahojte, chcem si kupiť ram do ntebooku bude vadit ked tam mam ASint a kupim inej značky,a na ake parametre mam este pozerat ? Asus N53SV-SX372V

Odpovědi na otázku

Nainstaluj si aida nebo speccyzjisti si časování, frekvenci modulu.Pak si najdi podobný v eshopu a než ji koupíš,tak se optej prodejce, zda nebude problém s kompatibilitou.

alebo cez web crucial.com

píše mi to Typ DDR3Veľkosť 4096 MBVýrobca Hyundai ElectronicsRýchlosť pamäte PC3-10700 (667 MHz)Číslo modulu HMT351S6BFR8C-H9a na ddr3 som nenasiel 667 MHz iba na ddr2

Tohle je ze stráek AsusuDDR3 1333 MHz SDRAM, 4 x patice SO-DIMM pro rozšíření až na 16 G SDRAM (Quad Core), 2 x patice SO-DIMM pro rozšíření až na 8 G SDRAM (Dual Core)

ked si kupi ram 1333 mhz a tu 667 tam necham neprisposoby sa ta lepsia slabsiej

Musíš se podívat, jestli tam máš 1x4GB, nebo 2x2GB a podle toho rozhodovat dál

kup si toto, modul by měl být kompatibilníhttp://www.czc.cz/patriot-signature-line-4g...