» Poradna » Notebooky

Rainbow six

Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli notebook: Acer Aspire V 17 Nitro (Intel Core i7, NVIDIA GeForce GTX 950M 4GB VRAM, 8 GB DDR3 L Memory, 8 GB SSD + 1 T Hybrid HDD) rozjede hru Rainbow six seige (já s tim mám problém a přitom mi příjde že by to mělo být absolutně vpohodě)

Odpovědi na otázku

Jelikož jde o zastaralý engine s nijak detailní grafikou, tak určitě to běžet musí.Dle notebookchecku plynule ve FullHD na vysoké detaily.Změř teploty nebo přeinstaluj Win, budeš tam mít možná bordel.