Radeon RX 470 problem s hdmi

Cau, mam celkem zajimavej problem. Tuto GK viz titulek, mam cca od ledna. Karta slapala vyborne az do dneska, kdyz zapnu pc a nic, cerno.Zkousel jsem menit hdmi porty i kabel porad to sami. Pak jsem vyzkousel redukci na Displayport a dostal jsem se do windows v rozliseni 640x400. Zkousel jsem tedy stahnout novy ovladace a nic, porad dokola, jediny co, tak me to pustilo na 1920x1080. Vyssi rozliseni pise, ze neni podporovano. Zajimavy je, ze to nechce rozpoznat monitor ( mam tv) ta by pripojena vzdy jako generetic pnp monitor. A jeste jedna zajimavost, nedokazu se v tomto stavu dostat do biosu, obrazovka zcerna a nic se dal nedeje. Nesetkal se s tim nekdo? S GK se me nechce hned bezet na reklamaci, pokud by chyba mohla byt jinde. Predem diky za kazdou raduWin 10Radeon rx 470 8gbI5 4460Asus Gamer H-818Gb ram 1600mhzzdroj 800w

Odpovědi na otázku

Nehrál si někdo s nastavením TV (tovární nastavení a pod.)? HDMI vstup pro PC musí být někdy nastaven jinak, než třeba pro settop box ... ☺

Moc ti dekuju, tohle me vubec nenapadlo, prehodil jsem rezim hdmi a uz to frci, akorat nechapu jak se to mohlo samo prehodit, pac pritelkyne, rika, ze na nic nemakala Jeste jednou diky

Nám se televize čas od času resetne, nebo se zblázní a hodí hlasitost na max, či na ticho, je potřeba ji vyresetovat vyndáním z elektriky. Atd.

Vzhledem k levné grafice, desce a nejlevnějšímu i5 se až bojím zeptat, co se proboha skrývá pod pojmem "zdroj 800w"...PC s integrovanou grafikou v CPU funguje normálně? Pokud ano, otestuj tu RX 470 jinde a pokud bude blbnout i tam, reklamuj ji.

Ja jsem teda s tou grafikou nadmiru spokojenej a se zbytkem taky, zatim jsem nemel s nicim problemy, battlefield 1 ultra na 4k bez problemu. Kazdopadne problem byl nakonec v televizi, za coz jsem rad. A co se tyce toho zdroje, to se radsi fakt neptej :D

Vyreseno!