Rada s poruchou displeje.

Mám problém. 1/3 displeje z pravé strany začala být světlejší než zbytek,a mírně bliká .Můžete mi vysvětlit v čem tkví závada.Vím že to je na servis ale zajímalo by mně co se pokazilo.dík za info.

Odpovědi na otázku

Na monitoru, na mobilu, na ledničce ? Z těchto informací nelze vyčíst naprosto nic :)

Obraz tam je stejný, ale jen světlejší? Pokud máš LED podsvícení, tak může částečně odejít.Pokud to má vliv i na obraz, tak se moho zlomit flex kabel.Druhá možnost je horší, musí se měnit celé obrazovaka. To u monitoru znamená prakticky nový monitor, protože nezáruční výměna se nevyplatí. Pokud je to jen podsvícení, tak to vyměnit není zase takový problém. Ale záleží, u čeho přesně se ti to stalo. Každopádně pokud je to v záruce, žádný stres.