» Poradna » Web a internet

Původní seřazení Emailu přeposlaného z jedné adresy na druhou

Dobrý den, prosím o radu. Okolnosti mě donutily založit druhý Email. Potřebuji z prvního Emailu téměř veškerou korespondenci přeposlat do Emailu nového. Po přeposlání se však Emaily řadí dle data a času přeposlání a ne dle původního data a času, což bych nutně potřebovala.Můžete mi prosím poradit, jakým způsobem postupovat ? Emaily mám přes Seznam.cz.Děkuji Vám za odpověď.Přeji klidný den Jitka

Odpovědi na otázku

chce to udělat si zálohu pokud je to v emailovém klientovi

Připojit nastavit si připojení pomocí IMAPPomocí IMAP klienta na počítači nejprve stáhneš poštu, pak změníš účet na nový a necháš sesynchronizovat.

jo jednodušejší

Jestli přes webové rozhraní, koukněte do podrobností zda aspoň tam nezůstává původní datumMám maily v klientovi WM a zkopíroval jsem si všechny i na disk mimo ntb.

třeba gmail si tu poštu umí stáhnout ... takže při přechodu na gmail v podstatě nepoznáš rozdíl ...

Myslim, ze kazdy slusnejsi free-mail umi mapovat/synchronizovat vice uctu.

asi jo ... bohužel jsem od roku 2008 na gmailu a už ani nevím jak jiné emaily vypadají a jaké mají funkce