» Poradna » Programy

Půjde mi tahle hra nebo ne ?

Ahoj, sháním nějaký program nebo něco na webu, že bych tam zadal svojí PC sestavu, a řeklo by mi to jestli to jde nebo nejde. Ale nemyslím canirunit ani nic podobného, chtěl bych tam zadat, tu kterou si chci koupit. Neznáte něco ? Díky.

Odpovědi na otázku

nevieš si zistiť min a doporučené požiadavky a cez http://www.videocardbenchmark.net/midlow_range_gpus.html zistiť, či tá Tvoja má toľko, čo má mať tá s min. požiadavkami, alebo s doporučenými?

Už jsem se hodněkrát setkal s tím, že minimální požadavky neseděli s reálnými.Kdybych podporoval počítačové pirátství, doporučil bych: Upirátit, vyzkoušet a pak případně zakoupit.

To je věc na kterou já používam demo pokud je.. Když rozjedu demo na 25-30 fps a hra se mi líbí tak kupuju ;)

Jenže která nová hra má demo?

Když není oficiálně, tak to beru tak, že mi výrobce rovnou řiká, že si to mám upirátit... zajíce v pytli kupovat nehodlám...

Většinou bývají "Minimální požadavky" a "Doporučené požadavky" pokud jsi liný to hledat, tak s tím ti už nepomůžeme :)

jo je přesně co popisuješ http://www.game-debate.com/

http://www.systemrequirementslab.com/Umí si to samo načíst tvé PC a vyhodnotit.

Jestli umím číst tak tam psal že zadá sestavu na webu a pak mu to vyhodnotí výsledek...nebo tam je něco jiného?????

Vypadá to, že umíš číst lépe než já, tento web sám zmiňuje, že mu je na prd. A navíc v jiném dotazu řeší tu novou sestavu. Moje chyba.

nedá sa to porovnať cez videocardbenchmark.net? Ak má jeho GK viac bodov ako vyžadované min., znamená, že hru utiahne

A jo ,no tak to jsem ko*ot

game-debate.com mam tam ucet, tak muzu rict jestli to rozjedes i na jine nez na defaultni rozliseni.