» Poradna » Web a internet

PS3 online filmy

Ahoj mám problém s přehráním videi online např. na nova plus chtěl bych se dívat na televizi přes ps3 na ordinaci a další serialy když už to mám a ne připojovat notebook jaké je řešení ? jde stanout flash player nebo to nějak jinak vyřešit díky.Odpovědět na otázku

Odpovědi na otázku

Prosím můžete mi to napsat jak přesně co mám udělat ?, furt to nechápu i když sem se díval na tyto stránky zkoušel sem to ale nejede to :(

Hlavně na nova plus