PS sestava do 14 000.Fungovalo by to?

NA czc jsem si sestavil sestavu,chtěl bych na ní hrát moderní hry,myslíte,že by zde byl nějaký problém?A myslíte,že by se vyplatilo tak ještě tisíc investovat do grafiky? Předem díky za odpověď:)http://www.czc.cz/9stsucdm9oirtbe91hjlvi25m...

Odpovědi na otázku

PC na hraní her a už vůbec ne těch moderních, se vprvé řadě nestaví na AMD, takže znovu, radostněji a lépe ...

Právě na AMD, protože co ušetříš za předražený a zcela zbytečný Intel, může nacpat do grafiky.

A teď ještě O Červené Karkulce ...

Mozna o neco lepsi chladic na cpu kdyz budes taktovat,tu dvd vypalovacku ne mam ji a strasne huci,vem neco od samsungu,eurocase je pochybna znacka ale to je jen na tobe a do grafiky se rozhodne vyplati zainvestovat.Jinak 14 000 je na herni pc dost malo,prave proto je vyhodne stavet na amd.Ten disk bych taky nedal,hod tam wd caviar blue nebo seagate barrracuda.Zkus zauvazovat o ssd .Podle me ale slusna sestava

Nefungovalo. GK ma z pohledu soudobych i mirne starsich her zcela nedostatecny vykon. Viz treba http://pctuning.tyden.cz/hardware/graficke-karty/2... .A to tu cenu dohanite tim, ze mate v sestave naprosto nepouzitelnou skrin a bidny zdroj. Ekofasisticky disk je taky spatna volba.