» Poradna » Windows (a jiné OS)

Průzkumník windows

Neustále se mi zobrazuje hláška "vložte poslední disk z vícesvazkové sady...". Je úplně jedno co na notebooku dělám, i když jsem jen přihlášen a notebook nečinně leží, tato hláška každých x minut vyskočí. Zkoušel jsem restart průzkumníka, i notebooku ale neustále vyskakuje znovu a znovu, je to otravné. Na notebooku běží Windows 10 PRO a hláška vyskakuje zhruba poslední týden.screenshot hlášky: http://imgur.com/a/tmfQb

Odpovědi na otázku

Zkus bod obnovy z doby před týdnem.Ale obávám se, že pokud nemáš zálohu OS, čisté instalaci se nevyhneš...

Hele, taky mne to otravuje, blbne mi to u dvou flešek a jedný paměťovky z mobilu. Nikdy to nedělalo až poslední dva roky. Taky by mne zajímalo jak to odstranit, je to docela otravný když to zmizí po mnohonásobném klikání a po deseti minutách je to tam zase do doby než nevyjmu médium.