» Poradna » Notebooky

Proteiňák v displeji

Zdarec, dneska se mi při cestě do školy vylil v batohu s notebookem proteiňák s mlíkem. Naštěstí jsem tam měl i laboratorní plášť, který skoro všechno nasál, tím pádem noťas sám o sobě funguje bez problému, ale akorát se mi dostala ta sr*čka do displeje. Pixely vidět nejsou, ale takové ostré hrany kde je/bylo mokro. Moje otázka je, jestli mám nějakou šanci se jich zbavit, případně počítat s novým displejem do rozpočtu.Notebook se dá vpohodě používat ale je to Acer V17 za 30k takže mě to dost se*e...

Odpovědi na otázku

EDIT: odkaz na foto displeje:https://uloz.to/!56EPqXpbh0zh/img-0491-jpg

Počkaj, až sa voda odparí, prípadne opatrne vysuš displej. (radiátor, fén na vlasy). Po proteinoch bude obraz ostrý ako žiletka, prekoná hd 5K.

Takže po proteinech bude mít display větší kvalitu?Jdu si jeden koupit Každopádně souhlas, opatrně vysuš. Ten plášť ti ho zachránil.Předejdi tomu například tím, že pokud máš dvě kapsy, do jedný si dávej sváču a pití, popřípadě tyhlety věci, do druhý (nejlíp větší) si dávej noťas s učebnicema. Mluvim z vlastní zkušenosti :)

My vojáci máme takový debilní batohy právě jen s jednou kapsou. Jako zkušenost jako prase, o tom žádná :)

Tak ja by som to fenom teda nesusil...

Jak víš, že to nezateklo i do notebooku? Každopádně vyjmi akumulátor a nech celé vyčistit. Neoprénový obal na notebook ti nic neříká?

No, moje otázka je, jak dlouho tady budeš čekat na rady, než to odneseš k odbornému posouzení do servisu. Nebo (když se dá vpohodě používat) to neřeš a nech ho dožít.

Máš záruku ne, pokud to děláš jako já, tak od Alzy si jistíš i nechtěné poškození už mi takto vyřešili jeden tablet.

Až to vyschne, zůstanou tam fleky. Na funkci to nemá žádný vliv, pokud je to jen v displeji. Jeden takový kousek tady mám na výměnu napájecího konektoru. ☺