» Poradna » Programy

Prosím, zachovejme DIAL UP

Možná budu na někoho působit jako masochysta, nebo fanatik, ale rozhodně by měl Č. Telecom a ostatní operátoři ať u pevní či mobilní zachovat tzv. dial-up připojení k internetu. Jsem proti pevnému připojení k internetu, jednak se to dá velice zneužít například k zasílání spamu či k různým protistátním aktivitám. Internet je taky nástroj k prosazování politické propagandy. Díky internetu mohu zlikvidovat během jednoho dne politický režim ve státě. Myslím si, že internet by se měl regulovat a částečně cenzurovat. Nejsem ani komunista ani fašista či neonacista, ale všude ve světě řádí protistátní živly tzv. teroristé a internet se stává jejich propagandou.Co se týče dial-up, tak internet by mohl být do jisté míry omezován v poplatcích. Nechápu proč by se za dial-up mělo platit minutovou sazbou blízsko k sazbě minutové v rámci místního telefonního styku. Navrhuji, aby se za minutu připojení k interentu pomocí dial-up účtovala meziměstská sazba nebo sazba se zvýšeným tarifem. To by potom mohlo omezit aktivity některých protistátních či teroristických živlů. Co se týče surfování po zahraničních webových stránkách s domenou např. www.něco.com nebo www.něco.au atd nevím, zda-li je to technicky proveditelné, ale při přepojování z jedněch stránek českých na stránky zahraničních například www.něco.cz by se modem přepnul do mezinárodního účtovacího pásma a jakmile by se začali načítat stránky s obsahem http://www.něco.com či s jinou zahraniční příponou.Abych to shrnul do jedné věty, ten surfovař, který by navštěvoval zahraniční webové stránky nebo by si prohlížel zpravodajství BBC  nebo CNN by platil řádné mezinárodní poplatky jako klasický mezinárodní hovor a ten kdo by prohlížel české webové stránky by pak platil klasický meziměstský hovor.  Opravdu nevím zda-li je to technicky proveditelné, ale takhle lze omezit internet a zabránit ho zneužívat některými teroristickými nebo pirátskými skupinami. Také v ČR by se snížil počet hackerů, protože by museli hlídat svoje minutové Ukázat celý příspěvek

Odpovědi na otázku

Co si to fetoval?

Ty blazon jeden trafeny, nechces sa ist liecit???? Sfetovany zmagoreny kokot! si zober, ze zijeme v 21 storoci, to nas chces vratit do zaciatku 90 rokov, ked bol len pomaly dialup a este aj strasne drahy? ty skurvysyn, teba tak chytit, tak by som ti tie kraviny vybil z tej tvojej salenej hlavy, ty kokot!

takové psychopaty by měli vykastrovat a poslat na Kubu

Prvy april presel, a blazen sa nasel!

Joooooooooooooooooooooooooo Takhle sem se uz dlouho nezasmal Naaaaaaaarez :DDDDDD

To vis ze jo ty chytraku. A nechtel by ses rovnou vratit do dob ATARI nebo este nekam dal???

Na ATARI mi nesahej!

Nesahej mu na Něj ,jinak...

Takze bys nam chudym z vesnic zabranil v pristupu na internet, tak to bych se ti pekne podekoval Radeji uz nepij !

Jasně, do kopru s internetem, stejně se všichni jenom snažíme o revoluci v severoantarktickým Banánistánu!

ses posral????a proc se nevykaslat na tenhle zpusob zivota a jit sbirat bobule a bydlet v jeskyni

Na mě rozhodně jako jako masochysta nebo fanatik nepůsobíš, spíš jako by ses, chudáku, po mnoha létech vrátil z té Kuby do normálních poměrů a dost těžko se s tím vyrovnáváš. Taková řeč by se jistě Castrovi líbila a určitě bys potěšil i zástupce našeho oblíbeného Trotlcomu.

Jako fór to je dobrý, tohle snad nemohlo být myšleno vážně.Ale apríl byl včera, ne???

A já bych zavedl, aby se při spatření zprávy nebo obrázku ze zahraničí muselo platit jako při cestě do ciziny.

Jj, ale napřed žádost na ambasádě a odběr vzorku DNA...

Skoda riadkov sa k takemu debilovy vyjadrovat... ale predsa.. " Navrhuji, aby se za minutu připojení k interentu pomocí dial-up účtovala meziměstská sazba nebo sazba se zvýšeným tarifem. To by potom mohlo omezit aktivity některých protistátních či teroristických živlů. " - to ti nedoslo ze teroristi maju take obnosy penazi kde mozu srat aj na 500sk/minutu pripojenia ked poslu mail svojemu bossovy." modem přepnul do mezinárodního účtovacího pásma a jakmile by se začali načítat stránky s obsahem http://www.něco.com či s jinou zahraniční příponou." - kebyze si nebol totalny idiot tak by si mozno aj vedel ze .com mozu byt aj ceske strankyCo sa tyka tych hackerov, tak aby si vedel..tak vacsina hackerov ktori chcu zostat v utajeni pouzivaju na svoje utoky predovsetkym DIAL-UP. Tym ze by si zdvyhol cenu dial-upu a zrusil ostatne pripojenia do internetu, vznikol by internet len pre hornych 10tis. vratane terroristov, hackerov, firiem a inych organizacii.. pricom bezny ludia... studenti... a pod. by prakticky nemali ziadny pristup k internetu co by ich vzdelanie o dost degradovalo. Ale to ty asi nikdy nepochopis, lebo pravdepodobne internet ani nepouzivas na vzdelavanie/pracu..len si raz za cas pozries spravy a tam vidis aka je kriminalita na internete... Total fucked up nigga...  DK

 Vidím, že nejsi žádný blbec. Poraď, kde sehnat levně toluen?Chtěl bych se dostrat do takového rauše, jak máš ty.

poprskal jsem si monitor woe

Nejsem fanda  internetu ale manžel mě zavolal, že to si musím přečíst a vidím že dělám velkou chybui zde se dá pobavit. Nejsi náhodou poradce vlády z té taky padají takové nesmysly.

Ne, vláda ne, je to jen tajná provokačka Tydlicomu, aby z nás vymáčknul další prachy! Jak zdražit? Jednoduše, udělat to tak, aby sami uživatelé chtěli platit vysoký lováče.

A začni u sebe chytrolíne (původně tam bylo něco jiného, ale to víš, autocenzura...), s mailovou adresou nemam.com  bys měl zaplatit dvojí mezinárodní poplatek (a dost mastný - protože být v rauši a nadatlovat tak dlouhou zprávu nějaký čes zabere); jednou když jsi to odesílal na Živě a pak pokaždé, když ty tvoje fantasmagorie ostatní musí číst.BTW: rozhodoval jsem se, zda vůbec reagovat, ale nakonec jsem si řekl, že by bylo škoda ti nesdělit, že jsi neskutečný ču*ák. Tímto se veřejně omlouvám všem, které jsem takto kdykoliv nazval. V porovnání s tebou si to nezaslouží.Jo, a abys nenarazil . Teroristama se to tady jen hemží, beztak již mají tvou adresu (není problém postrašit Telecom, že je plánuješ odřezat od příjmů za datové přenosy a nějaká dobrá duše na základě IP adresy (tu ví např. Živě, vč. přesného času) jim prompně sdělí, odkud jsi tento thread posílal. Pokud z domova, asi bych moc klidně nespal  - ono odříznout teroristy od možnosti spojení , to nasere... Ani případná kavárna tě moc nezachrání; to víš, protistátní agenti jsou dnes všude. Vypadá to, že sis pěkně zavařil!!!!

Blázen na svobodě, patrně se značnou hormonální nerovnováhou. Doporučuji kvalitní sex a pitomosti tohoto druhu by ho mohly přejít.

Mno ten člověk co to napsal musel bejt hooodně mimo

"Díky internetu mohu zlikvidovat během jednoho dne politický režim ve státě."Tak to udělej a zařiď ten lepší svět podle sebe.Jo, masochista se píše s měkkým i.

Vymyslel jsi to skvěle.Ale aby to bylo přesné,tak by se to účtování mělo přepínat až při dosažení el.impulsu z tvého PC na státní hranici,ne?A taky domysli,jak odlišíš české stránky s příponou com od těch cizích com. A třeba mp3 by se mohly jmenovat mp3cz a směly by se tam šířit jen budovatelské písně do roku 89,aby je nezneužívali ti piráti a teroristi.Domysli to a pak si napiš mail do Stockholmu a navrhni se na Nobelovu cenu.

Panejo, ty bys mohl nastoupit po min. Mlynářovi, s tím šampionem z plakátu, co to myslí upřímně, soudružkou Emmerovou apod. by jste si báječně rozuměli...

Pořádná Poradna |  |

Nebydlíš náhodou v Číně? http://www.zive.cz/h/Bleskovky/AR.asp.

To aby som bral farbu a stetec, a utekal natriet  Auroru. Bude dalsia revolucia.

Pořádná Poradna |  |

-Naděždo, pusťte s náma ven Lenina.-Nepustím-Naděždo, pusťte ven Lenina!-Nepustím!!-Naděždo, pusťte ven Lenina!-Nepustím. Zase byste se vožrali a stříleli z Aurory jako posledně.

-Udelame revoluci!-To nepujde.-Jak to, nepujde?-Trockij odjel na ryby.-A to nemuze byt revoluce bez Trockeho?-Bez Trockeho mozna ano, ale bez Aurory ne!btw, aby to bylo rusky, tak v tom predchozim by melo byt spis Nadezdo Ivanovno...

Pořádná Poradna |  |

Nojo, já už si nemoh' vzpomenout, jestli byla vopravdu Ivanovna

ale ked uz tak poriadne. rychlost maximalne 28,8kbps, datove obmedzenie 250MB, a cenu minimalne 999Kc/Sk. nach si to kazdy uzije

Určitě je to čínský, nebo severokorejský agent.Nebo dostal něčím přes šišku.

Toto je prvy april, alebo sa NIEKTO UZ UPLNE ZBLAZNIL Ale dobre som sa zasmial. Ved vsetci vieme, ze internet treba obmedzovat. Internet moze za vsetko aj za globalne oteplovanie a rakovinu prsnika... To nie my ludia, to internet... Ten zly internet a my chudaci dobri ludia...

Tak to cumim, co to muselo dat namahy napisat, ale mam len jednu otazku: Doma vsetko v poriadku?

sa zobud je 21. storocie a uz viac nefetuj

LOL! Chlapce, kolko si fetoval, kym si napisal taketo kraviny???? Takto som sa uz davno nenasmial, ty musis byt nenormalny magor fakt! Je mi ta uprimne luto, ale myslim, ze uz ta hladaju. Nemal si utekat z toho sanatoria pre dusevne chorych rovno do najblizsej internetovej kaviarne a pisat taketo voloviny

Možná, že se dá Internet zneužít k terorizmu. Teroristé ale mají vždy více peněz, než normální daňoví poplatníci. A je jim jedno,zda za hovor zaplatí 5 Kč ne 5.000,- Kč. Podle zcestných teorií pisatele článku by odpadli akorát normální uživatelé a úchyláci a teroristi by šmejdili po Internetu dál. Ti si na svou úchylku vždy peníze najdou jako narkomani, opilci a kuřáci.

Jsi kardinalni idiot, meziplanetarni kokot, vyjimecnej zdroj zareni uprostred temnot...

Tento článe by se hodil na bilboardy demokratů se sloganem "Myslím to upřímně"

ja uplne suhlasim z autorom clanku!!!!! ja by som cely internet zakazal!!!!

COOL !!! TY SI PROSTE #1 !!!!POME ROZREZAT VSETKY KABLE !!!!

Ještě si zapoměl: účtování podle počtu přijatých a odeslaných slov...

Pořádná Poradna |  |

...a sprostý slova ocenit dvojnásobnou sazbou.

lol lol lol lol loljezis to je ale looser...na to se neda nic jinyho rict

rika se loser.imho to myslel ironicky a vy jste ho neprokoukli.

prosimta nefetuuuuujj a sa zobud nie sme w 10 storoci.

si trosku zaspal chlapce ale nic ked si myslis tak spi dalej....

Tak si ho zachovej.

Vzdycky je cas na to zacit se chovat jako kokot. A Vy pane to jen potvrzujete.

Takto som sa už dlho nepobavil! A prečo si to vlastne písal na internet? Keď ho v podstate nemáš rád?!

"Takže dial-up bych zachoval a pevné připojení bych dal k ledu. "tebe bych dal taky k ledu.a na hooodne dlouho

kapanek si to zmeskal....nie vsade je CET dialhnupe

A nechtěl bys rovnou zas omotat republiku ostnatým drátem, nařídit zákaz shromažďování, zavést zas STB a PsVB, atd.?

Koukam ses pomatl ne , to by za pripojeni na me stranky musel kazdej platit za pripojeni sileny obnos a to jsem v cechach s koncem .com ,neprisel jsi takhle z minulosti jeste kdy zacinali salove pocitaceNebo jsi byl 25let zavreny v blazinci a ted te pustili za dobre chovani

Clovece GRATULUJI!!!mam spatnej den a ty si me rozesmal!!!Diky....ale jinak ti uprime rikam :Ty si trosku prebral!!!uz nehul a jdi se lecit...protoze takovou blbost sem jeste neslysel ses fakt cvok.....asi si byl zmrazenej nejakejch 25let a ted ses probrel a je ti nas zpusob zivota cizi.....ale case si zvyknes neboj....

Pánové měli bychom poděkovat za takové. Jinak bychom se pořádně nezasmáli,ale doufám,že to nemyslí doopravdy?

pridavam se s diky k poslednim dvema postum, fakt jsem se zasmal.ale ted k tobe Honziku: zadej do vyhledavani tady v poradne "vlado-lenin" a procti si jeho thready. dejte se dohromady a odcestujte spolecne hodne daleko, pokud se dobre pamatuju tak ma vlado naslapnuto spravnym smerem a ty bys byl pro nej vhodny kumpan, byli byste nadherna dvojka mega czu*aku.

Nechapem ako mozete na taku blbost reagovat. Nejaky typek, honiaci si vtaka nohami tu napise prispevok protiviaci sa zdravemu rozumu a vy mu na to odpovedate.P.S. po maturite ideme na chatu. Porad co si to mam kupit aby som trepal taketo picoviny. THX

Jsi magor? Dial up nikdy! Je to extrémně pomalé, nedá se na tom stahovat, hrát hry, prostě nic. Jsi asi zešílel, či co!?!

Divná planeta, divný "člověk".

A nchces treba zacit lepit na FAX znamky?