» Poradna » Ostatní

Prosím pomocte my s tímto problémem

Dobry den, jak se připojit do hry gta 5 online ? Dnes jsme koupily hru gta 5 tam byl kod na gta 5 online.

Odpovědi na otázku

Návod k připojení GTA 5 online:https://www.youtube.com/watchZákladní info o GTA 5 online: http://www.vg247.com/2014/11/18/gta-5-guide-br...

NO JA MAM STYM TIEZ PROBLEM ALE TO SA PO CSE UROBI AJ MNE . A MNE ZAS NEJDE SKIN STIAHOL SOM SI HO A NEJDE MI PLS PORAD :D

NA GTA 4 MI NEJDE SKIN

zkuz na steam zadat ten kod a obe dve veci bi se ti meli nainstalova ale prihlasoval ses na social club www.socialclub.com nebo proste napis gta 5 social club a prihlas se tam si vitvoris ucet

ucet na gta 5 online gta 5 singleplayer nebotrtebujes zejo tam je pribeh

rekl bych se se musite podivat do storu jetli mate x box tak musite zadat kod od x box gold podle toho na jakou dobu je to napsane jetli na rok tak si ten kod zadate ... to stejne i na ps (playstation) doufam ze jsem pomohl

Mám dotaz proč na Váš server jsou dlouhé odezvy na diagnostický příkazping.www.centrum.cz až 23 ms. Reakce s Vaším saerverem se mi zdá pomalá. Na jiných serverech je odezva mnohem kratší.