Prosím o radu ohledně PC.

Nazdar. Příští týden mám v planu kupovat tuto PC sestavu https://www.czc.cz/2b2f2pkp4kj8f9b9a8j2tnokf... . Ale chci se zeptat či se tam nebude nic mezi sebou prát a či je vše kompatibilní. Nechci zapnout PC a pak najednou začne hořet zdroj nebo to začne házet jeden Bluescreen za druhým. Nedívejte se na výkon. Díval sem se na testy podobného PC jen měl slabší Procesor a 16GB RAM ale jinak byl stejný a hry mu jeli na nejvyšší detaily, včetně BF1. Tak že chci jen jednoduchou odpověď či ten PC je v pořádku a nebo či mam něco vyměnit.

Odpovědi na otázku

Uber trochu na vzhledu a dostaneš tam plnohodnotnou GTX 1060 6GB.

Když sem si dal GTX 1060 6GB vs GTX 1060 3GB tak rozdíl je celkem malý abych dával o 2 tisíce víc na grafiku a při nějakých testech FPS byl rozdíl max 5-10FPS a to jsem ochotny přehlédnout.

Zde Benchmark obou grafických karet http://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nvidia-GTX-1060-6...

Tyo, mě přijde, že sem tuhle sestavu tady už dneska viděl... Opět platí, že bych vzal raději Crucialy než Kingstony (navíc jsou levnější)

Ja na zive poradnu psal naposledy asi tak týden dva zpět tak to nemohla být moje sestava. A o Crucialech sem slyšel že jsou dobré jen sem je nemohl najít ale podívám se ještě jednou.