» Poradna » Notebooky

Prosím o radu.. Nevim si rady...

Zdravím,Mám dotaz, jaký windows na tenhle notebook...??Windows 7, točí bez spuštěných aplikací i 80% na procesoru...Nevim co mám dělat, aby windows jel optimalně....Intel Core 2 Duo T6400 s frekvencí 2,0 GHz2 MB L2 CacheFSB 800 MHz3 GB DDR2Intel Graphics Media Accelerator 4500MHSdílená paměť 1250mbPředem děkuji za rady

Odpovědi na otázku

O niečo sa OS W7 snaží na pozadí, ale márne.

Verziu Windows mozes dat len taku, na ktoru su vsetky obladace na webe vyrobcu notebooku.Notebook bez potrebnych ovladacov je nepouzitelny.Takze pozri na web vyrobcu notebooku a budes vediet aky."Windows 7, točí bez spuštěných aplikací i 80% na procesoru."To sa deje na kazdej cerstvej instalacii (indexacia, defragmentacia, aktualizacie...), to sa casom ukludni.

Nech tam / re/nainstaluj na to 7icky. Pojedou v pohode. Staci 32bit.

Ve spravci zarizeni/hw overit spravnost/aktualnost ovladacu.Ve spravci procesu zjistit, ktery process/aplikace tolik zatezi processor.A priste uvest konkretni znacku/model notabooku