» Poradna » O Živě.cz

Prosba

Ahoj sedím tady a hledám "radu" vidím že je tady hodně těch co hledají pomoc nebo se snaží radit .takže "zajímaloby mě"1 Jak se bránit utoku hecra který má zdřejmě moji IP adresu ...2 Dáli se tomu zabránit tak jak ,nejsem s těch co mají na neustálé opravy pc .Dříve jsem měl antivir od Mickrosoftu teď vlastním placenou verzi ESETU JDE mi o to abych dotyčného odříznul od mého pc .3 snažil jsem se na tohle už ptát kdekoli už jednou mi ten ..........zlikvidoval pc nechodím nikde na sociální sitě FB kecal atd .. kdysi geewa comcz Nejsem v tomhle profesionál jak by se zdálo jsem amaterem " laikem" který hledá radu nebo spiše pomoc jak odříznout tu určitou osobu a jak se dáá vuči němu bránit.

Odpovědi na otázku

1. Vypnout pc2. Zhluboka se nadechnout a napočítat do deseti*3. Zavolat kamarádce a jít s ní do kina, na kafe, cokoli... :)

heh dost sem se zasmal dobrýý ale vážně dá se tomu nějak bránit ??

Ano, vem si kondom.

Asi nemam moc šanci na"normalni odpověď žene jako normalnimu člověku co ??.-)) ok ok tak diky

To je těžký z tvé otázky něco zjistit, ale když mám problémy z pc, tak to tak většinou udělám :) Jestli máš Eset Smart Security, firewall generuje nějaké logy. Z těch se pozná o co jde + jak dál.

díky .-))

+100

Pokud na tvojí síť, chodě jí útoky měl by si je spíše řešit se správcem sítě (Internetu).

zkus pouzit nejaky krem proti hemoroidum . . .no ale vazne tak asi reinstal win, install updatu a pak Panda Cloud + WIN 7 firewall control a pouzivej Operumoc nestahuj, davej pozor, pozor skoro kazda stahovana hry obsahuje vir = crack, proste musis davat pozorzkus nyni jeste Eset On Line Scanner

Windows je origo nebo stáhnutý a cracknutý?

to je preci jedno

Není to jedno, kdyby měl stáhnutý, bůh ví odkud. Tak je jasný, že někdo si předtím s tím systémem pohrál, než ho dal na stáhnutí a pak ať se někdo nediví, že mu chodí útoky na pc.

Mám jen originál cd nee crack ty neuznávám . Jen potřebuju poradit co stím , nemyslím si zrovna žeto bude poskytovatelem internetu . Tohle je problem soc sití .Měl jsem snim problem a vim že to heckr je .Už jsem to chtěl řešit i jinjak ale každej tvrdil vykašli se nato to nejde nabourat se do pc přes internet ale ja si myslím žeto jde !!Ale nevim jak se toho zbavit .

Poskytovatel internetu Vám může změnit IP adresu. A jak se to přesně projevuje co Vám dělá s pc? Pokud máte strach a chcete se toho zbavit tak to začněte řešit Je to vaše rozhodnutí a ne někoho jiného.

Moc sleduješ americké filmy, proto trpíš paranoiou. Co by asi tak nějaký hacker hledal u tebe v počítači, když neumíš kloudně popsat problém a položíš dotaz tak jak jsi položil ty?

někoho si nasral, tak teď si to užij.

se nudíš, co,obrať se na upécé, at tě zavřou do klécém nebo at ti hned, zruší internetA když už jdeš s dotazem,. nebuď pod obrazem, nebot slovo Prosba, není to pravé co by jsi měl uvést. pročti si povídání kolem toho

vůůbec se nenudim jen sem hledal pomoc ale oki tady ji asi nenajdu tak diky .. už neni třeba psat dal oki .. nemyslim to zle .

kiklop hupni tam a zavři si poklop