» Poradna » Ostatní

Propojení xboxu 360 do monitoru - Noťas, monitor, HDMI kabel

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jako úplný laik, jestli stačí si zakoupit monitor a do něj zapojit přes HDMI kabel Xbox 360 nebo potřebuji na to nějaký speciální kabel. Nebo potřebuji k monitoru i PC? -- Popřípadě zda, lze propojit xbox do noťasu.Děkuji moc, za odpovědi. Pavel Sukup.

Odpovědi na otázku

Taky mě to zajíma

A co tak trochu hledat? To co jsi napsal jako nadpis otázky, stačí zadat do Googlu a výsledek máš hned a nemusíš čekat na odpověď. Toto jsou jen dva odkazy, které mně vyšly po zadání tvého nadpisu do Googlu.https://is.gd/ELIBKehttps://is.gd/8AX6uGPřemýšlet a nebýt líný.

Stacilo poslat odkazy bez kecu, jak jsi chytry. Je potreba informace zkratit na nutne minimum Ynteligente

Prostým laickým zamyšlením lze dojít ke dvěma závěrům- Obrazovky v noteboocích nejsou přístupné pro externí zařízení- X-BOX půjde zapojit do monitoru přes HDMI, nicméně nepůjde žádný zvuk, s vyjímkou případu, kdy monitor má vlastní repro

Dalsi docent, profesor, ing, Mgr.bc, phd , ale neurazi - super. A diky za laicke zamysleni