» Poradna » Notebooky

Propojení třech monitorů

Dobrý den, mám notebook propojený s jedním monitorem jenže mám k notebooku ještě dock který je nevyužitý. Otázky zní: Mohl bych mít notebook v docku a k němu připojeny dva monitory? Jakým kabelem by jsem je měl propojit? Zatěžovalo by to procesor a grafickou kartu stejně jako monitor notebooku a monitor dokoupený? Předem děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

1)Ano mohl bys mít 2 monitory k docku... 2) Kabely bych doporučil ty, pro který jsou na docku konektory3) Pokud na tom budeš dělat kancelářinu, tak to je co se výkonu týče jedno

No hlavně na webu a nějakou tu hru si taky parkrát zahraju takže spíš to

čo chceš hrať na 3 LCD? Máš MSI GT80?

A bylo by to tedy stejné jako s těmi dvěmi monitory? nebo by to zatěžovalo víc?

v hrách ano, v desktope zanedbateľné

Display Port, pokud monitory umožní Daisy Chaining.