Propojení Notebooku a Domácího kina

Ahojte všichni, mám starý notebook, chtěl bych ho propojit s domácím kinem je na to nějaký konektor?díky všem za ochotu

Odpovědi na otázku

mám i foto jak to sem vložit?

Ked bude podobny ako Tvoj dotaz, tak ani ne.

http://postimage.org/ obrázek nahraj sem a pošli nám odkaz, nejlépe foto panelu s konektory na doámcím kinu.jde ti jen o zvuk, nebo chceš i video?

Notebook aj ked je stary ma najakeho vyrobcu a typove osnacenie (na spodnej strane - stitok).Domace kino tiez ma podobne identifikackne znaky.Ked aj tak nevies zistit vyrobcu / typ, tak skus dodat foto konektorov na notebooku a kine.Alebo vestirna, ale ta je o dve ulice vpravo.

a má domácí kino nějaký konektor značení jako: "audio in", nebo "line in", případně snad může být i "AUX"? Pokud ne, tak máš asi smůlu.