» Poradna » Mobily

Propojení domácí kino + ntb + tv

zdravím mám dotaz jak propojit domácí kino s ntb a s tv vše přes hdmi aby když si pustím film na ntb a budu se dívat na tv tak aby šel zvuk z domácího kina do tv. děkuji

Odpovědi na otázku

Ntb -> HDMI kabel do Receivera -> HDMI kabel do TV ?

zdravím děkuji za rychlou odpověd ale měl bych ještě jeden dotaz určitě mi zvuk pojede z domácího kina v tv? když si pustím film na ntb? radši posílám přesný popis přes co to budu pouštět kino Philips HTD3540,tv lg 60pb560vntb packard bell packard bell easynote tk81-sb-212cz ještě jednou děkuji

Půjde z repráků připojených k receiveru, pokud si je pustíš, popřípadě z TV, pokud nevypneš zvuk. To vše za předpokladu, že v NB přesměruješ zvukový výstup do HDMI.

Ale receivere ma iba jeden HDMI , tak to bude musieť riešiť iným spôsobom , skôr nie , ako áno.

Nojo, ale to "kino" žádný vstup HDMI nemá ... jen optiku pro zvuk. Takže HDMI z PC do TV a pokud má TV optický výstup zvuku, tak z něj do "kina". Snad zvuk z TV půjde i při přehrávání z HDMI.Jinak optika přímo z NB ??? či nějaký převodník na optiku. Bez toho jen stereo z NB do "kina" přes vstupní jack 3,5 mm.