» Poradna » Web a internet

Propojení 2 PC

Sedím u svého PC (WIN10), v routru mám zapojen NAS, SmartTV, přijímám signám do tabletu a mobilu.Záložní počítač (WIN7) chci zapojit do vedlejší místnosti. Z routru již nemám volný slot na připojení kabelem. Možné řešení zakoupení switche a propojení kabelem nebo do druhého PC osadit WIFI kartu. Co bude výhodnější a jednodušší. Signál by měl být dostatečný na internet a poštu. Díky za radu.

Odpovědi na otázku

Rozhodně switch a kabel. Doporučuji koupit switch 1Gb/s a připojit do něj oba počítače i NAS.

Díky za radu a doporučení. Asi to tak budu řešit.