Propad FPS

Zdavim, mam problém s PC. Když zapnu hru tak mám normálně 50-60fps, ale asi po hodině dochází k propadům na 1-10fps. Když hru vypnu a hned zapnu taj je to zpět na 50-60 a po hodině zase 1-10 a tak furt do kola.Nevím co to může způsobovat. CPU-AMD FX8300, GPU-MSI GeForce GTX 1050 Ti 4GB, RAM-8GB

Odpovědi na otázku

Nepřehřeje se ?

Pravděpodobně slabý chladič procesoru

Co máš přesně za desku? Mizerné levné desky se pod FX přehřívají a brutálně omezují výkon CPU, protože mu stáhnou takty na 1400MHz. Jinak by jim shořela napájecí kaskáda.