» Poradna » Ostatní

Programování v VB (Pac-Man)

Zdravím, nemá někdo zkušenosti nebo návod jak naprogramovat pac-mana ve Visual Basicu? Stačí i nějakej základní, obvykle totiž co jsem našel, tak stránka kde byl postup/program bylo už smazáno. Díky za každou radu.

Odpovědi na otázku

Otazka zavani trollingem.Kdyby byly v hlave alespon zaklady programovani, tak by dotaz ani nevzniknul.Takze nastudovat prikazy a funkce vybraneho jazyka (na tohle je toho na netu hromada a i tistene literatury i v cestine neni malo), zacit s nejakymi nesmysly jako treba jednoducha kalkulacka.Jako jednu z prvnich her, bych zkusil neco na zpusob Sokobana. Da se to splacat snad ve vsem (kdyz vynecham perlicky jako Brainf*ck) a kdyz se to umi a jsou z neceho vytazene levely, tak se to da i do 5 minut.