» Poradna » Programy

Program pre najdenie rovnakych obrazkov

vedeli by ste mi poradit nejaky dobry program, ktory najde rovnake obrazky v priecniku, aj ked sa nebudu volat rovnako,ale ich proste porovna a ukaze mi ze ktore su rovnake. nieco take som mal uz raz a bol to dobry porgram ale som zabudol nazov

Odpovědi na otázku

AneboDuplicate File Eraser

ani jeden z tych to nebol co som mal. piste este nejaky tipy kto viete, urcite sa musite raz trafit.. ten by som najradsej co som mal znova si nahodil. on na konci ukazal iba cesty fotiek a odlisil to farebnym pismom. cize boli tam napisane 3 cesty zelenym pismom,som vedel ze tie su rovnake, potom 5 ciest ruzovym pismom,ti beoli tiez rovnake a takym stylom. bez nahladov. ked som chcel nahlad som musel kliknut na tu cestu a otvorilo obrazok v prehliadaci obrazkov aky som mal predvoleny... takto nejak fungoval.

Tak to si najdi hezky pěkně sám!Nikdo nebude za tebe hodiny procházet stovky takových programů, postovat ti je sem, abys vždycky řekl - ne, to není ono!

ja hovorim,aby sem pisali ludia ake programy maju a robili s nimi,a velka pravdepodobnst ze niekto napise ten co chcem.... nikdy som nenapisal ze hladajte to za mna. a ako to mam najst pdola obrazka ked nevieem nazov? co mam napisat do guglu ?

Do guglu napiš třeba duplicate finder a dej hledat obrázky. Když tvůj program nenabízel náhledy, možná byl některý z univerzálních, nejen speciálně na porovnávání obrázků.

Když si tak přesně pamatuješ jak vypadal, hledej podle google obrázků. Někde mezi stovkami náhledů ten svůj program určitě poznáš.

Anti-Twin