» Poradna » Programy

Program na výkon karty ve hrách?

Zdravím, neznáte nějaký program který alespoň přibližně (vím že to nebude 100%tní) ukáže jak mi půjde hra s grafikou kterou nemám v PC? Něco jako že tam napíšu komponenty a ono mi to ukáže jaké hry rozjedu atd děkuji.

Odpovědi na otázku

Necítíte se také jako holubička?! Možná vám to při chrápání ve škole při hodinách věnovaných informatice a výpočetní technice ušlo, ale existuje strejda Google a weby věnované testům zapařeností. GK není jediná komponenta skládačky IBM PC.

Ty jsi úplně dementní že ano? Google jsem zkoušel ale radši se zeptám tady kde s tím lidé mají zkušenosti. A pokud jsi si nevšiml tak píši "kde napíšu komponenty"!! ;) A beztak jsi jeden z těch dementů který o PC vědí méně než naše babičky a píšeš sem jen samé píčoviny jako třeba "A googl?" takže tuto poradnu prosím opusť neradíš ani se na nic neptáš jen tady trolluješ ;)

Jenze bohuzel ma naprostou pravdu.

Sám jsi dement, když se takhle ptáš.

Rád bych chtěl vědét, co považujete za nejdůležitější komponentu?

mohol by si byť trošku slušnejší a vďačnejší. Na stránke passmark sú všetky GK. Ak je k hre napr. min. R7 260X, tak na tej stránke zistíš, že o niečo lepšia je GTX 750 Ti, R9-270.... a máš zoznam GK pre danú hru. Čo je na tom ťažké?

Skús to na stránke , výrobcu GK . Každý to má . "Prečíta" ti PC a pri každej hre ti napíše úroveň hry. GeForce to napr. má.