» Poradna » Programy

Program na návrh koupelny

Zdravím,s přítelkyní máme navrhnout přesný návrh na koupelnu, potřebujeme nějaký program ve kterém můžeme uskutečnit návrh. Abychom mohli zadat míry stěn koupelny a rozmístit správně všechny spotřebiče se sprchovym koutem. Existuje nějaký program, ve kterém bychom mohli toto uskutečnit a zadat reálné míry stěn? Jelikož nejsou úplně totožné nemůžeme udělat např obdélník v malování, potřebujeme něco kde nastavíme délky jednotlivých stran. Nejlépe ve 2D, děkuji.

Odpovědi na otázku

Pokud by ti nevyhovovalo primo neco od navrharu koupelen, muzes si hrat ve https://www.sketchup.com/plans-and-pricing/sketchu... - ale zacal bych u tech vyrobcu koupelen, bude to asi jednodussi.

PPUT - (papir, pravitko, uhlomer a tuzka), ale to uz se asi nenosi :)

A papír tento: https://goo.gl/images/Jhzqx6

nj to je ale placena PRO verze

nj, to je ale placena PRO verze :)

sweet 3d home

není to dweet home 3d? jinak tam nní problém udělat přesný půdorys, ale problém může být vlkádání jednotlivých objektů - jsou to 3d modely, pokud v tom nvrhu chtějí už konkrétní zařízení (např. přesně to umyvadlo které tam bude apod) tak by museli někde sehnat 3d modely.

Já používám Room Arranger. Má knihovny, které obsahují všechno možné zařízení. Jednoduché ovládání, 3D pohled atd.