» Poradna » Programy

Program na natáčení

Dobrý den, momentálně používám na nahrávání her Bandicam, ale jak jsem zjistil je na prd.Potřeboval bych nějaký lepší program (néé FRAPS!!!), ale aby byl zdarma a nežral moc fps.Něco jsem slyšel o Dxtory, ale nic o něm nevím. Napište mi nějaký dobrý program nemusí být zdarma, ale musí bejt aspon trial a ještě nějalý nejlepší program úplně zdarma. A též potřebuji aby program nenahrával hodně GB soubory.předem díky

Odpovědi na otázku

obs, jenom si to ze streamovani prepni na ukladani do souboru

pls poradími někdo

Ano, příkláním se k OBS ( Open Broadcaster Software )- je free - jde přes něj také streamovat- jdou upravovat scény, tzn. hned si můžeš přidat webkameru atd.-spousty nastavení

ok díky