» Poradna » Mobily

Prodej iPhonu - co musím nastavit

Dobrý den,prodávám iPhone a potřeboval bych vědět, co všechno musím udělat, aby kupující neměl žádný problém se svou simkou a aby mohl telefen bezproblému provozovat?

Odpovědi na otázku

V nastaveniach vypnut iCloud a odhlasit ten telefon z iCloudu. Potom spravit factory reset a ubezpcit sa, ze si teh iPhone nebude pytat email+heslo do tvojho cloudu.Idealne ho normane aktivovat, t.z. nechat tam tvoju SIM a pripojit to na Internet a preskocit vsetky itunes prihlasenia atd.Proste aby to nabehlo normalne do home screen.Vtedy ho mozes v klude predat a kupujuci s tym nebude mat problem.Inak da sa to vygooglit presne, ako postupovat

Jak píše Sandis, tak by sis měl dát pozor hlavně na svoje data, aby jsi je dokázal všechny kompletně odstranit. Snad ten factory reset zabere.

to neni android jakmile da v nastaveni restore bez obnovy a odhlasi icloud, nezustane nic

a co v tom androidu zůstane po factory resetu? maximálně tak data na SD kartě (a někde ani ty)